סוני מציגה את ה-Reon Pocket – "מזגן אישי" ונייד בחולצה שלכם

| יום שני, 29 ביולי 2019, 15:57 | גאדג'טים, טכנולוגיה
תגיות: Reon Pocket, Sony, סוני

חברת סוני (Sony) הכריזה על ה-Reon Pocket, "מזגן אישי" קטן שמגיע כפרויקט מימון המונים של החברה, כשהוא נועד לקרר את המשתמשים בו בימים חמים בעד 13 מעלות או לחמם אותם בימים קרים בעד 8 מעלות עם זמן עבודה של עד 24 שעות.

ה-Reon Pocket מכיל למעשה יחידת קירור קטנה מבוססת TEC (ר"ת Thermoelectric cooling), רכיב חשמלי המנצל את אפקט פלטיה (Peltier Effect) המאפשר להעביר חום באמצעות זרם חשמלי בין 2 לוחות מתכת, כאשר צד אחד מתקרר ואילו הצד שני מתחמם. מדובר על הסבר מקוצר לתופעה טרמואלקטרית, כאשר אפשר להשוות בעצם TEC ל"משאבת חום" המעבירה חום מצד אחד לצד שני ומקררת תוך כדי את הצד ממנו החום נלקח ולהפך.

לפי המידע הרשמי של סוני, יחידת ה-Reon Pocket תשב בכיס חולצה יעודי על בסיס הצוואר, כשאת החולצה החברה תמכור גם כן. בדרך זו ניתן יהיה לקרר או לחמם את המשתמש תוך כדי שהיחידה נשלטת באופן ידני דרך אפליקציה יעודית בטלפון.

Reon Pocket (מקור סוני)

בזמן שאורך השימוש ב-Reon Pocket עומד על 24 שעות לפי המידע הרשמי של סוני, בפועל מדובר בשימוש מזדמן ולא רציף במוצר, כאשר זמן השימוש בפועל יעמוד על שעתיים בלבד. נכון לרגע כתיבת הידיעה, פרויקט מימון ההמונים של סוני עומד על 104% מהסכום אותו החברה ניסתה לאסוף, מה שאומר לפחות על הנייר כי המוצר כבר עבר את הרף הדרוש ויעשה דרכו החוצה אל השוק.

ה-Reon Pocket צפוי להישלח לתומכי הפרויקט במרץ 2020, כאשר המחיר שלו עומד על כ-117$.

זהו לא הניסיון הראשון לפתח "מזגן אישי" לאנשים אותו ניתן ללבוש אותו בצורה נוחה ולקרר או לחמם בהתאם למזג האוויר, כשאין ספק כי ה-Reon Pocket יוכל לעניין אנשים רבים ממדינות חמות, דוגמת ישראל, בהן טמפרטורות הקיץ עוברות בקלות את ה-40 מעלות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות