נרמז: האם Death Stranding לא יהיה אקסלוסיבי ל-PlayStation 4?

המשחק Death Stranding, שנמצא בפיתוח כבר זמן מה, היה רשום כמשחק אקסלוסיבי ל-PlayStation 4 במשך רוב זמן הפיתוח, אולם כעת ייתכן כי יוצרי המשחק חוזרים בהם מהחלטה זו: הרישום אודות היות המשחק בלעדי לקונסולה של סוני נעלם כליל מהאתר הרשמי. האתר האוסטרלי, הפורטוגלי, הצרפתי, הבריטי והגרמני – כולם השמיטו לאחרונה את האיזכור לבלעדיות המשחק, כך שלא מדובר בצירוף מקרים.

Death Stranding הוא משחק חדש של הידאו קוג’ימה (Hideo Kojima), מפתח משחקים מפורסם מאוד הידוע בעיקר בזכות משחקי Metal Gear Solid. קוג’ימה שם דגש על סיפורים מורכבים, עם קטעי מעבר מהמושקעים והארוכים ביותר בתעשיה, המגוללים את הסיפור בין משימה למשימה. הפרויקט החדש אמנם אינו משחק בסדרת Metal Gear Solid, אך הוא מסקרן, מציג רעיון מקורי, ומככב בו נורמן רידוס (מהמתים המהלכים).

על כן, הרמיזה כי Death Stranding לא יהיה אקסלוסיבי למכשירי סוני מעודדת מאוד שחקנים שרוצים לנסות את המשחק על פלטפורמות אחרות. לאילו פלטפורמות עשוי Death Stranding להגיע? לפי ריאיון ישן שערך קוג’ימה אי שם ב-2015, עת פתח את החברה החדשה שלו והתחיל לעבוד על Death Stranding, נראה כי קוג’ימה תכנן להשיק את המשחק גם למחשב האישי לאחר תקופת בלעדיות ל-PlayStation 4.

עדיין לא ידוע אם המשחק אכן יגיע לפלטפורמות נוספות, או מתי זה יתרחש, אולם ייתכן והבלעדיות לסוני, אם היא עדיין רלוונטית, תהיה קצרה יותר משתוכנן או תבוטל. ייתכן ופרטים נוספים יגיעו מתערוכת Gamescom הקרובה, אך בכל מקרה, המשחק מתוכנן לצאת בנובמבר, לכן אם ישנם שינויים מתוכננים בפלטפורמות אליהן יגיע המשחק, סביר להניח שנגלה זאת בקרוב.

השוואת מפרטים