הזמנתה של נוקיה לתערוכת IFA 2019 (תמונה: Twitter/Juho Sarvikas)

הזמנתה של נוקיה לתערוכת IFA 2019 (תמונה: Twitter/Juho Sarvikas)

בפעם הראשונה: נוקיה תערוך אירוע הכרזה בתערוכת IFA; צפויה להציג 3 מכשירים חדשים

בפעם הראשונה, ולאחר שלקחה חלק פעיל בתערוכת המובייל MWC, נוקיה (HMD) מצטרפת בפעם הראשונה גם לתערוכת האלקטרוניקה הצרכנית הקרובה IFA וזו תקיים שם אירוע הכרזה רשמי. בטיזר שפרסם מנהל המוצר הראשי של החברה, ג'והו סרביקאס (Juho Sarvikas), נוכל לראות תמונת על של ברלין עם התאריך בו יתרחש האירוע והכיתוב המזמין "See you in Berlin".

אף רמז למוצרים שיוצגו שם לא ניתן לשאוב דרך הטיזר, אך ההדלפות שהגיעו לפני הופעתו בהחלט מרמזות על כך שנוקיה תציג במסגרת האירוע לא פחות מ-3 מכשירים חדשים. על פי ההדלפות האחרונות בנושא, נוקיה אמורה לחשוף במסגרת IFA את הנוקיה 6.2 והנוקיה 7.2, כשבתחילה אלו הגיעו תחת דיווח המספר על הכרזה שתתרחש במהלך חודש אוגוסט, אך נראה כי החברה תעדיף לשמור את זוג המכשירים לאירוע המרכז שבספטמבר.

מעבר לזוג המכשירים הללו, גם ה-Nokia 5.2 צפוי לבצע את הופעתו הראשונית באותו האירוע, כשזה צץ בלא מעט הדלפות מאז החודש הקודם עם עיצובו ומפרטו המלא. הדגם המוזכר מציע עיצוב הכולל מגרעת בחלקו העליון, מסך בגודל מסתורי וברזולוציית +Full HD, את מערכת השבבים Snapdragon 660 וסוללה בקיבולת 3500 מיליאמפר/שעה המתפעלת בין היתר גם את המערך הצילום המשולש שבחלקו האחורי.

מערך הצילום הזה מורכב מחיישן ראשי ברזולוציית 48 מגה פיקסל ובמפתח צמצם f/1.8, חיישן משני ברזולוציית 12 מגה פיקסל ומצלמת סלפי ברזולוציית 20 מגה פיקסל. במעבר לגזרת מכשירי הדגל, ייתכן כי נוקיה תציג גם את ה-Nokia 9.1 PureView במסגרת האירוע, אך הסיכויים לכך אינם גבוהים עקב העובדה שנוקיה מציגה את מכשירי הדגל שלה בתערוכת MWC בכל שנה.

את האירוע תערוך החברה ב-5 בספטמבר, בשעה 4 בצהריים לפי שעון ברלין ובשעה 3 בצהריים לפי שעון ישראל.

מקורות
Twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות