רשמי: Meizu 16s Pro יוכרז ב-28 באוגוסט; מפרטו החלקי נחשף

Meizu 16s Pro (תמונה: tme) Meizu 16s Pro (תמונה: tme)

ארבעה חודשים בלבד לאחר שחשפה את ה-Meizu 16s, מייזו ממשיכה לחזק את היצע המכשירים שלה ונמצאת לקראת הכרזה על הדגם הבא בסדרה. את תאריך הכרזתו הרשמי של מכשיר הדגל Meizu 16s Pro חשפה החברה דרך חשבון ה-Weibo שבבעלותה באמצעות טיזר, כאשר מפרטו החלקי של הסמארטפון התגלה באתר החברה לפני שהוסר.

בטיזר שפרסמה מייזו נוכל לראות המון אמירות בסינית אודות המכשיר, בשעה שבתחתית התמונה נחשף תאריך ההכרזה ושמו. על פי המפרט שהודלף על ידי החברה עצמה, נחשף בפנינו עיצוב הדומה למדי לזה של ה-Meizu 16S הסטנדרטי, כשעם הדגם החדש החברה מאמצת מסך AMOLED מקומר בקצב רענון של 90 הרץ לעומת מסך שטוח בקצב רענון של 60 הרץ בדגם הקודם.

Meizu 16s Pro Teaser (תמונה: Weibo)
Meizu 16s Pro Teaser (תמונה: Weibo)

סורק טביעות האצבע נותר מתחת לפני התצוגה, כשזה מציע פתיחה מהירה תוך 0.15 שניות וממותג תחת השם Super mTouch. מערך הצילום שנמצא בחלקו האחורי של המכשיר מורכב מ-3 חיישנים שונים, בשעה שהראשי מביניהם מציע רזולוציה של 48 מגה פיקסל עם תמיכה בייצוב אופטי. יחד עם החיישן הראשי נוכל למצוא עוד זוג חיישנים נוספים, כשאלו מוערכים להתברר כחיישן המבצע זום אופטי וחיישן לצילום בזווית רחבה או לתפיסת עומק.

את ה-Meizu 16s Po תצייד החברה ב-8 או 12 גיגה-בייט של זיכרון עבודה (RAM), יחד עם מערכת השבבים העוצמתית Snapdragon 855 Plus ו-256 גיגה-בייט של נפח אחסון מסוג UFS 3.0. קיבולת הסוללה עדיין לא ידועה, אך כן נוכל לספר שדגם זה תומך בטעינה אלחוטית מהירה בהספק של 18 וואט עם מחבר מסוג USB Type-C המתיישב בתחתית המסגרת.

כאמור, על ה-Meizu 16s Pro תכריז החברה באירוע שתערוך ב-28 באוגוסט.

השוואת מפרטים