נהג נתפס עם המשחק Pokemon Go על 8 טלפונים במקביל

במדינת וושינגטון, ארצות הברית, שוטר תנועה בשם קייל סמית' (Kyle Smith) נדהם לגלות את ההפתעה ברכבו של הנהג שעצר: לצד הנהג, במושב הנוסע, פעלו במקביל שמונה טלפונים ניידים עם המשחק Pokemon Go. יתר על כן, הטלפונים לא היו זרוקים על הכסא בחופשיות, אלא הונחו בתבנית שנראה כי הוכנה במיוחד למטרה זו. השוטר ההמום צילם את הממצא ושיתף את התמונה בטוויטר.

בישראל הענישה על שימוש בטלפון נייד בזמן נסיעה היא מחמירה, כפי שיודעים נהגים רבים, וכוללת קנס גבוה. הענישה במדינת וושינגטון מעט עדינה יותר, וכוללת קנס בגובה 136 דולרים על נגיעה ראשונה בטלפון נייד במהלך הנסיעה, ו-234 דולרים על עבירות חוזרות. היות ומדובר בשמונה טלפונים, הנהג הסתכן בחשבון שיכל להגיע ל-1774 דולרים, שהם מעל 6200 שקלים חדשים, בנוסף על רישום בתיקו האישי והודעה לחברת הביטוח שלו.

עם זאת, השוטר לא ראה את הנהג נוגע בפועל בטלפונים הניידים, ועל כן הנהג לא קיבל קנס. בכל זאת, השוטר הכריח את מאמן הפוקימונים הנלהב להעביר את הטלפונים למושב האחורי על מנת להימנע מהסחות דעת – הרי ברור כי גם הצצה במערך הטלפונים המיוחד מספיקה על מנת להסיח את דעתו של נהג מן המניין. השוטר גם הזכיר לנהג כי אסור לו לעצור בשולי הדרך אלא אם מדובר במקרה חירום, ולא, לתפוס פוקימון נדיר לצד הכביש המהיר הוא לא מקרה חירום.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות