קיאנו ריבס מתוך "מטריקס"

זה רשמי – קיאנו ריבס וקארי אן מוס חוזרים למטריקס 4

אחרי אינספור שמועות וחצי-הכרזות, אפשר סוף סוף לומר זאת בגאון – סדרת “מטריקס” (The Matrix) חוזרת עם סרט חדש. לא כריבוט, אלא עם סרט חדש, מטריקס 4, שיסופר באותו עולם, עם אותן דמויות, שיגולמו על ידי אותם השחקנים. מדובר יהיה בכותר הרביעי בסדרה, לאחר “מטריקס”, “מטריקס רילודד” ו”מטריקס רבולושנס”.

טרילוגיית המטריקס סיפרה סיפור מדע בדיוני על כך שהעולם בו אנחנו חיים הוא למעשה אשליה שהונדסה על ידי מכונות, שניזונות מהגוף שלנו כדי להתקיים – רק נאו, האקר-משיח כל-יכול, מסוגל לנצח את המכונות ולהעיר את האנושות למציאות, בהנחה שהאנושות בכלל רוצה שיעירו אותה.

טובי אמריך (Toby Emmerich), יו”ר חברת האחים וורנר (Warner Bros.), הודיע שהסרט יבוסס על תסריט של לאנה וצ’אוסקי (Lana Wachowski), אחת מצמד האחיות לאנה ולילי וצ’אוסקי שכתבו וביימו את הטרילוגייה המקורית, כמו גם את “ענן אטלס” וסנס8. התסריט החדש נכתב יחד עם אלכסנדר המון (Alexander Hemon) ודייוויד מיטשל (David Mitchell), ויבוים על ידי לאנה וצ’אוסקי. “לאנה היא אשת חזון אמיתית“, אמר אמריך, “יוצרת מקורית יחידה מסוגה. אנחנו מתרגשים מאוד מכך שהיא כותבת, מביימת ומפיקה פרק חדש ביקום המטריקס“.

מלבד שובה של וצ’אוסקי לפרנצ’יייס, יש עוד מספר שמות שבלעדיהם כמעט ואי אפשר לדמיין את הסיפור קורה. למרות שבזמנו דובר על ריבוט בכיכובו של מייקל ב. ג’ורדן, שמו דווקא לא מופיע. הכוכבים שיופיעו בסרט החדש יהיו אלה שאנחנו רוצים לראות בו: קיאנו ריבס (Keanu Reeves) וקארי-אן מוס (Carrie-Anne Moss), שיופיעו שוב בתפקיד נאו וטריניטי. עוד לא נאמר דבר על השתתפותו האפשרי של לורנס פישברן (Lawrence Fishburne), בינתיים נוכל רק להחזיק אצבעות שגם הוא יצטרף לפרויקט.

רעיונות רבים על המציאות שלנו שלילי ואני חקרנו לפני 20 שנה נהייו אפילו יותר רלוונטיים היום“, אמרה וצ’אוסקי. “אני שמחה מאוד שהדמויות האלה חזרו לחיי, ואסירת תודה על ההזדמנות לעבוד שוב עם החברים שלי“. השנה תצוין השנה ה-20 ליציאת “מטריקס” המקורי, הזדמנות מושלמת להכרזה על ההמשך המאוחר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות