אמזון מרחיבה את הפעילות בישראל ומוסיפה אפשרות למשלוח מקומי

| יום רביעי, 21 באוגוסט 2019, 15:13 | כלכלי

חברת אמזון (Amazon) ממשיכה לקדם את השקת “אמזון ישראל” והרחבת הפעילות בשוק הישראלי עם הצגת דף רשמי בשפה העברית של Amazon Services, הפונה לקהל הסוחרים הישראלים בהצעה להצטרף לתוכנית השילוח המקומי.

אמזון מתחילה למעשה להציע למוכרים ישראלים באתר להגדיל המכירות על ידי שימוש בתכנית השילוח המקומי (Local Delivery) המאפשרת למוכרים בעלי כתובת קבועה בישראל שמחזיקים או מאחסנים מלאי מקומי לספק הזמנות של לקוחות בישראל באופן ישיר עם עמידה בזמני משלוח של 3 עד 5 ימים.

בעבור הקונים הישראלים באתר אמזון האמריקאי (Amazon.com) צפויה להתווסף אפשרות לסינון מוצרים עם "משלוח מהיר מישראל" במידה והם קיימים, כאשר יהיה מדובר על מוצרים שישלחו ללקוחות באספקה מהירה מישראל עצמה ולא משלוח בין לאומי כפי שנעשה עד היום לרוב.

בנוסף להשקת העמוד בעברית אמזון יצרה גם שני סרטוני תדמית בעבור השירות שלה שנוצרו בשיתוף פעולה עם Babysense ומינוס 417 הישראלים, כדוגמה למוכרים שהצליחו להגדיל את ההכנסות שלהם באמצעות מכירת המוצרים שלהם באמזון.

תוספת העמוד הישראלי ושירות המשלוחים המקומי של אמזון בישראל מסמנים צעד נוסף קדימה בכניסת השירות לישראל על כל המשתמע מכך, כאשר השוק המקומי והסוחרים הישראליים בארץ ממשיכים בהכנות לכניסה המלאה של אמזון לישראל.

מקורות
globes
amazon
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות