יואן מקגרגור כאובי ואן קנובי (תמונה: דיסני \ לוקאספילם)

יואן מקגרגור כאובי ואן קנובי (תמונה: דיסני לוקאספילם)

יואן מקגרגור יחזור לגלם את אובי ואן קנובי בסדרה חדשה של דיסני פלוס

יואן מקגרגור (Ewan McGregor) יחזור לגלם את דמותו של אובי ואן קנובי (Obi-Wan Kenobi) בסדרה חדשה שהפקתה תחל בשנה הבאה. במסגרת פאנל בכנס D23 של החברה, עלו יחדיו לבמה נשיאת לוקאספלים, קת'לין קנדי (Kathleen Kennedy) ומקגרגור והודיעו באופן רשמי כי סדרה חדשה בעולם של מלחמת הכוכבים תתמקד בדמותו של אובי ואן ותגיע לשירות הטלוויזיה דיסני פלוס.

מקגרגור גילם את דמותו של אובי ואן קנובי הצעיר בטרילוגיית "ההתחלה" של מלחמת הכוכבים, דמות שליוותה אותנו בשלושת הסרטים בין השנים 1999 ו-2005. שמועות בנוגע לחזרתו לתפקיד הגיעו לא מכבר וכעת הופכת חזרתו לדמות בסדרה החדשה לרשמית. קנדי מציינת כי התסריטים עבור הסדרה החדשה כבר מוכנים וכי הפקתה תחל בשנה הבאה, אם כי בשלב זה לא נמסר מועד משוער לגבי עלייתה לשירות הטלוויזיה דיסני פלוס ולא נחשפו גם פרטי העלילה.

הסדרה על אובי ואן הייתה צפויה להגיע כאחד מסרטי הספין אוף ביקום של מלחמת הכוכבים, אחרי שכבר הציגו בפנינו דיסני ולוקאספילם את סרטי "רוג אחת" ו"סולו", אם כי הכישלון הקופתי של האחרון, שהכניס כ-213 מיליון דולרים בשוק המקומי בארה"ב למרות עלויות ההפקה הגבוהות שנאמדו בכ-275 מיליון, ככל הנראה היה הגורם שהוביל את החברה להעביר את הפרוייקט לשירות הטלוויזיה דיסני פלוס.

פרט לסדרה החדשה על אובי ואן, צפויות להגיע סדרות נוספות ביקום של מלחמת הכוכבים לשירות הצפייה החדש של דיסני שיושק בנובמבר, בהן “המנדלוריאן” של ג’ון פאברו, סדרה על שכיר חרב אימתני, וסדרה שעדיין אין לה שם בכיכובו של דיאגו לונה, שיחזור לשחק את המרגל קסיאן אנדור, דמותו מ”רוג אחת”.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות