הדלפה: OnePlus 7T נחשף בסרטון ובתמונות הדמיה עם מערך צילום משולש

| יום ראשון, 25 באוגוסט 2019, 10:30 | סלולר

מאז שמכשיר ה-OnePlus 7 Pro הגיע לשוק, מי שחיפשו את המכשיר במחיר נמוך יותר ביקשו לרכוש את הדגם הסטנדרטי הנקרא OnePlus 7. אומנם, החברה עצמה המשיכה לדחוף יותר ויותר צרכנים לרכוש את דגם הפרו שהביא עמו את מירב החידושים המרכזיים. כעת נראה כי ישנה עדיין קבוצה לא קטנה של צרכנים אשר מעוניינת במחיר הזול ביותר שניתן, ועל פי הדלפה חדשה נראה כי אלו יוכלו ליהנות משני העולמות עם הצגת הדגם הבא בסדרה.

באמצעות הדלפה חדשה מהמדליף המוכר OnLeaks, נוכל לראות לראשונה כיצד ייראה ה-OnePlus 7T הסטנדרטי, כשדגם הפרו עדיין לא נחשף על ידי המדליף אך כן אמור לעשות את דרכו להכרזה שאמורה להתרחש ב-26 בספטמבר. המכשיר המוצג מביא עמו את העיצוב המוכר מה-OnePlus 6T ומה-OnePlus 7, כשבחזיתו נמצא מסך בגודל 6.4 אינץ' (במדידה עם פינות מעוגלות) או 6.5 אינץ' (במדידה עם פינות מלבניות).

OnePlus 7T (תמונה: pricebaba)

OnePlus 7T (תמונה: pricebaba)

ה-OnePlus 7T שומר על העיצוב הכולל את מגרעת 'טיפת המים' בחלקו העליון, מה שמדגיש עוד יותר את חוסר השינוי בחזיתו. לעומת זאת, בגבו של המכשיר ניתן להבחין לראשונה במערך צילום משולש בדגם הסטנדרטי, כשאת כל החיישנים ממקמת החברה בתוך מודול עיגולי גדול. החיישנים זוכים להפרדה ויזואלית אחד מהשני באמצעות קווים אלכסוניים.

מידותיו של המכשיר גדלו בהשוואה לדגם ה-OnePlus 7, בשעה שאלו מסתכמות באורך של 161.2 מ"מ, רוחב של 74.5 מ"מ ועובי של 8.3 מ"מ. בהשוואה למידותיו של הדגם הנוכחי בסדרה, זו היא עלייה של 3.5 מ"מ באורכו (מ-157.7), ירידה של 0.3 מ"מ ברוחבו ועלייה של 0.1 מ"מ בעוביו. גם בדגם החדש לא ניתן להבחין בשקע האוזניות אותו הסירה החברה מהדגמים האחרונים, כך שהחברה תמשיך לעמוד מאחורי ההחלטה אותה ביצעה.

מקורות
pricebaba
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות