סגה משיקה גרסאות מחודשות של Yakuza 3, 4, 5 ל-PlayStation 4

| יום ראשון, 25 באוגוסט 2019, 17:02 | משחקים

סגה הכריזה על גרסה מחודשת של משחקי Yakuza, ובפרט המשחק השלישי, הרביעי והחמישי בסדרה. Yakuza 3 זמין כבר כעת לרכישה עבור ה-PlayStation 4, והאחרים יצטרפו אליו בחודשים הקרובים. Yakuza 4 יגיע ב-29 באוקטובר, ו-Yakuza 5 יגיע ב-11 בפברואר, 2020.

למרות שהמשחקים יגיעו בהפרש של כמה חודשים זה מזה, מדובר בחבילה אחת בשם Yakuza Remastered Collection. תידרשו לשלם פעם אחת בלבד כדי לקבל את שלושת המשחקים. עלות החבילה הינה 60 דולרים, וניתן לרכוש אותה בחנות של PlayStation. עם זאת, גרסה פיזית של האוסף המחודש תגיע גם היא ב-11 בפברואר, כאשר ייצא לבסוף המשחק האחרון באוסף, Yakuza 5.

כפי ששמו מרמז, אוסף המשחקים עבר חידוש ומתיחת פנים. המשחקים המקוריים אשר רצו ברזולוציית 720p ובקצב רענון של 30 תמונות בשניה, משודרגים ל-1080p ולקצב של 60 תמונות בשניה. יתר על כן, המשחקים עברו תרגום מחודש על מנת שיתאימו באופן טוב יותר לתסריט היפני המקורי.

שחקנים שירכשו את האוסף יהנו לראשונה גם מתכנים שנחתכו מהמשחקים המקוריים עבור ה-PlayStation 3, וכעת הוחזרו עבור הגרסאות המחודשות. מדובר בתכנים שהוסרו בהוצאה המערבית של המשחק, והיו זמינים רק בעותקים היפניים – כעת, גם המערב יזכה ליהנות מתכנים אלו. בין הדוגמאות ישנם מיני-משחקים כמו מג'ונג, מיקומים חדשים כמו בתי עיסוי וקברט, וגם כמה סיפורים חדשים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות