אנדרואיד (צילום: גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

גוגל מאשרת: אנדרואיד 10 תגיע למכשיריה ב-3 בספטמבר

לאחר שנפרדה באופן רשמי משמות הממתקים שאפיינו את גרסאות מערכת ההפעלה אנדרואיד במשך השנים, סוכני העזרה של גוגל אישרו דרך צ'אט חי כי מערכת ההפעלה אנדרואיד 10 תגיע לסדרת הפיקסל ב-3 בספטמבר. עד כה ידענו כי הגרסה האחרונה של אנדרואיד תגיע לסדרת הפיקסל, אך התאריך נותר כמסתורין מצידה של גוגל.

אך כשבדרך כלל אנחנו רגילים לקבל מידע כזה מהמקורות המדליפים אותם אנחנו מכירים, בפעם הזו נציג מטעמה של החברה ענה על כך בפירוש דרך הצ'אט החי. כאמור, סדרת הפיקסל של גוגל תקבל את גרסת מערכת ההפעלה אנדרואיד 10 החל מהתאריך המוזכר לעיל, כשזה כולל גם את הפיקסלים הראשונים, סדרת ה-Pixel 2 וסדרת ה-Pixel 3 אשר נחשפה באוקטובר 2018.

מועד ההשקה המדובר ככל הנראה לא מקרי ומגיע רגע לפני פתיחתו של כנס האלקטרוניקה הצרכני IFA בברלין, שם מתכננות מספר חברות להכריז על טלפונים חדשים. חברות אלו עשויות לנצל את ההזדמנות ולהיות הראשונות שיכריזו על דגמים חדשים שיגיעו באופן מובנה עם מערכת ההפעלה החדשה.

במידה ותרצו להתנסות ראשונים במערכת ההפעלה החדשה, את מכשיריה של החברה תוכלו לרכוש גם בארצנו, אך בייבוא מקביל בלבד עקב העובדה שאלו עדיין לא מגיעים לארץ באופן מסודר על ידי יבואן רשמי. לדוגמה, את ה-Google Pixel 3a תוכלו להשיג עבור תג מחיר של כ-2699 שקלים, זאת בשעה שה-Pixel 3 XL מגיע עם מחיר התחלתי של כ-2999 שקלים לגרסת ה-64 גיגה-בייט וכ-3299 שקלים לגרסת ה-128 גיגה-בייט.

מעבר לכך, מערכת ההפעלה אנדרואיד 10 צפויה להגיע גם למכשירים רבים נוספים ממגוון חברות בשלב מאוחר יותר כמו סוני, OnePlus, שיאומי, סמסונג, LG ועוד. יחד עם זאת, אנדרואיד 10 מביאה עמה מספר חידושים עיקריים כמו מערכת הרשאות מתקדמת יותר, מצב כהה חדש (Dark Mode), אפשרות מובנית להסרטת מסך ועוד. את שאר הפיצ'רים המגיעים עם מערכת ההפעלה המדוברת תוכלו לראות בלחיצה כאן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות