מקרן HU85L (מקור LG)

LG משיקה זוג מקרני CINEBEAM 4K חדשים לקראת IFA 2019

כשבוע לפני תערוכת IFA 2019 שתתקיים בברלין, חברת LG משיקה באירופה זוג מקרנים חדשים מסדרת CineBeam 4K UHD, שיוצגו בתערוכה – מקרן הלייזר Ultra Short Throw 4K UHD CineBeam Laser מדגם HU85L ומקרן לד 4K UHD CineBeam LED מדגם HU70L.

שני המקרנים משתמשים בטכנולוגייה חדשה של LG להפקת תמונות באיכות גבוהה יותר ללא שימוש בגלגלי צבע הנמצאים במקרני DLP (ר”ת Digital Light Processing) רגילים, כאשר מקרן ה-HU85L משתמש במערכת לייזר תלת-ערוצית המייצרת צבעים בעזרת מקורות נפרדים של לייזר אדום ולייזר כחול והצבע הירוק נוצר באמצעות טכנולוגיית LED ייחודית של LG עם מקור אור נוסף.

הטכנולוגיה מאפשרת למקרן לייצר תמונה המכסה 97% ממרחב הצבעים DCI-P3 עם בהירות של עד 2,700 לומן וטכנולוגיית ה-UST (ר”ת Ultra Short Throw) להקרנת תמונה מטווח קצר במיוחד מאפשרת למקרן להקרין תמונה בגודל 90 אינץ’ במרחק של 5.6 ס”מ מהקיר או 120 אינץ’ במרחק 18 ס”מ מהקיר.

מקרן HU85L (מקור LG)

לעומת מקרן ה-HU85L, דגם ה-HU70L הוא מקרן LED קומפקטי המאפשר להקרין תצוגה של עד 140 אינץ’ עם בהירות של עד 1500 לומן, תוך שהוא מכסה 92% מתקן הצבעים DCI-P3 על ידי שימוש ב-4 נורות LED: אדום, ירוק וכחול הרגילים בנוסף לנורת LED המשמשת לוויסות רמות האור הירוק על מנת לשפר את בהירות וניגודיות התמונה על מנת לייצר צבעיים חיים יותר עם הבחנה גבוהה מזו של מקרני LED רגילים.

שני המקרנים יאפשרות הקרנה ברזולוציית 4K UHD של 3840×2160 עם תמיכה בתקן HDR10 לתמונה חדה ואמיתית יותר ויופעלו על ידי מערכת ההפעלה webOS 4.5 החכמה של LG המאפשרת שכפול תצוגה אלחוטי ממכשירי סלולר עם מערכת אנדרואיד ו-iOS. בנוסף, מאפשרת המערכת הפעלה של אפליקציות תוכן מרובות דוגמת נטפליקס, אמזון וידאו, יוטיוב ועוד כשהשליטה מתבצעת באמצעות שלט ה-Magic Remote החכם של LG.

לדברי Jang Ik-hwan, העומד בראש חטיבת פתרונות טכנולוגיות המידע של LG:

המקרנים החדשים שלנו ורסטיליים מספיק על מנת לפעול היטב הן בבית והן בסביבה עסקית-משרדית. שורת החידושים המשולבים בהם מביאה את איכות התמונה וחוויית המשתמש לרמה חדשה לחלוטין: LG מגדירה מחדש את המקרן המודרני, וממשיכה לקדם את גבולות האפשרויות הטכנולוגיות.

שני המקרנים צפויים להיות זמינים מהחודש הבא באירופה עם תג מחיר לא ידוע.

מקורות
LG
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות