לוגו יוטיוב

תכני YouTube Originals זמינים כעת בחינם

גוגל החליטה לשנות כיוון עם שירות תכני הפרימיום שלה, YouTube Originals, ולאחר תקופה ארוכה בה הוצע למנויים בתשלום בלבד, הופכת כעת החברה את הפקות המקור שלה לזמינות לצפייה בחינם לזמן מוגבל ובהדרגה, כבין הראשונות בהפקות המקור שזמינה כעת לצפייה היא העונה הראשונה של קוברה קאי (Cobra Kai), הממשיכה את הסיפור של סרטי "קארטה קיד" שהחלו בשנות ה-80.

יוטיוב של גוגל הודיעה כי תסיר את חומת התשלום מכל הפקות המקור שלה, כך שאלו יוצעו בחינם לכל גולשי יוטיוב, תוך שילוב פרסומות, זאת בניגוד לנוהג הקודם של החברה, דרכו הציגה פרק או שניים של סדרה בעוד השאר הוצעו בתשלום למנויים.

את הסרת חומת התשלום מבצעת החברה עם הסדרה Cobra Kai, אשר פרק הבכורה שלה בעונה הראשונה צבר מעל 66 מיליון צפיות עד כה ופרק הבכורה בעונה השנייה הצליח לגרוף מעל 20 מיליון צפיות תוך שישה ימים בלבד ומאז כבר הגיע אל מעבר ל-36 מיליון צפיות. לאחר שידור העונה הראשונה של הסדרה בחינם, תציע יוטיוב גם את העונה השנייה, החל מיום רביעי הבא, ה-11 בספטמבר, ולתקופה מוגבלת, כאשר פרק חדש יהפוך זמין מידי שבוע.

את העונה הראשונה של הסדרה תוכלו לראות במלואה כאן:

כחלק מההכרזה על זמינותן של סדרות המקור של YouTube Originals בחינם במודל מבוסס פרסומות, יוטיוב הודיעה על תאריך ההשקה של הסרט התיעודי המקורי The Gift: The Journey of Johnny Cash.

לצד זה יגיעו גם חמש סדרות מקור אירופאיות חדשות אשר ביניהן הפקה מיוחדת לרגל 30 השנים לנפילת חומת ברלין בשם “Virtually History” ועונות חדשות לסדרות “Liza on Demand” שתושק ב-25 בספטמבר ו-“Impulse” שתושק ב-15 באוקטובר.

העונה הראשונה של Liza on Demand זמינה לצפייה כאן:

ושל Impulse זמינה כאן:

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות