וויל סמית' ומרטין לורנס חוזרים בטריילר חדש לבחורים רעים 3

סרט נוסף בסדרת "בחורים רעים" יגיע בשנה הבאה לבתי הקולנוע עם וויל סמית' ומרטין לורנס שיחזרו לכסא הנהג זו פעם נוספת ויגלמו את הדמויות האיקוניות של בלשי המשטרה חסרי הרסן והטאקט. בטריילר חדש לסרט "בחורים רעים 3" (Bad Boys for Life) אנו רואים את הצמד משתף פעולה זו פעם נוספת וחוזר לעבוד יחד 16 שנים אחרים שיצא הסרט הקודם בסדרה.

הטריילר מציג עוד מאותם קווי עלילה שליוו את הסרטים הקודמים, עם הרבה אקשן, לא מעט הומור וכימיה שנראה שממשיכה לעבוד בין שני השחקנים הוותיקים. אל השניים יצטרפו ונסה הדג'נס (Vanessa Hudgens) מסרטי High School Musical וסדרת גיבורי העל Powerless שבוטלה לאחר עונה אחת בלבד, צ'רלס מלטון (Charles Melton) מסדרת נטפליקס "ריברדייל", אלכסנדר לודוויג (Alexander Ludwig) מהסדרה "ויקינגים" וג'ו פנטליאנו (Joe Pantoliano) שיחזור לגלם את הקפטן של צמד הבלשים מהסרטים הקודמים.

בחורים רעים 3 יגיע לבתי הקולנוע בישראל ב-16 בינואר 2020. מייקל ביי, שביים את שני הסרטים הראשונים בסדרה לא יחזור לביים את הסרט החדש, כשאת מקומו יתפסו צמד במאים – אדיל אל ערבי (Adil El Arbi) ובילאל פלאח (Bilall Fallah), שביימו יחדיו את הסרטים Black ו-Gangsta, סרטי פשע העוסקים בנושאי גזע באופן רציני.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות