המשחק Cyberpunk 2077 יקבל גם מצב מרובה משתתפים

| יום חמישי, 5 בספטמבר 2019, 16:26 | משחקים

חברת CD Projekt Red הכריזה על מרובה משתתפים שנמצא בתכנון עבור Cyberpunk 2077. בעוד שלא נמסרו פרטים אודות התוכן ומצבי המשחק המתוכננים, החברה הסבירה כי מדובר יהיה בתוכן להורדה בהמשך הדרך, זמן מה אחרי שהמשחק עצמו יגיע לחנויות. מצב המולטיפלייר לא יהיה במשחק בזמן ההשקה.

לצד ההכרזה על מצב המשחק המסקרן, פרסמה CDPR קישור באמצעותו מקווה החברה לגייס עובדים חדשים שיעזרו בפיתוח. CDPR מחפשת שמונה מועמדים שיצטרפו לסטודיו בפולין, ויתמקדו בפיתוח המצב מרובה המשתתפים החדש. ביניהם החברה מקווה לגייס תלתיסט, מנהל עיצוב, מתכנתי רשת ומפתחי משחקיות.

Cyberpunk 2077 יגיע לקונסולות ולמחשב האישי ב-16 באפריל. מדובר באחד המשחקים המצופים ביותר של שנת 2020. המשחק, המבוסס על גרסה שולחנית של משחק התפקידים באותו שם, מגיע מאותם יוצרים של משחקי The Witcher המצליחים, שזכו באהדת השחקנים בעקבות הכתיבה המצוינת והגרפיקה הנפלאה של המשחקים.

לפי הפרטים שסיפקה החברה, נראה כי גם לאחר השקת המשחק נצטרך להמתין בסבלנות רבה עד שיגיע מצב מרובה משתתפים כזה או אחר: "התוכנית היא לשחרר את Cyberpunk 2077 באפריל," נכתב בחשבון הטוויטר של החברה, "ואז להמשיך עם תכני DLC חינמיים ותכנים לשחקן יחיד. כאשר נסיים, נזמין אתכם לקצת אקשן מרובה משתתפים." 

מקורות
CDPR via Twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות