הוכרז: Acer C250i – מקרן LED בעל מבנה ייחודי

חברת אייסר (ACER) הכריזה על מקרן ה-LED הנייד Acer C250i כחלק מאירוע ה-next@acer שנערך בתערוכת IFA 2019 בברלין. ה-C250i מגיע בעיצוב ייחודי המאפשר להציב את המקרן במגוון זוויות על משטחים שונים, כאשר לראשונה המקרן מציע זיהוי תוכן אוטומטי המאפשר להקרין את התוכן במצב מאונך או מאוזן באופן אוטומטי בהתאם לסוג התוכן.

בניגוד למקרנים רגילים, ה-C250i מגיע בצורת "גליל מעוות" (twisted roll) העשוי ממשטחים שטוחים בזוויות מרובות המאפשרות להציב את המקרן במגוון זוויות שונות ללא הצורך להשתמש במעמד ייחודי, תוך כדי שהוא מאפשר חיבור של המקרן לחצובות במצב מאונך או מאוזן בהתאם לצרכי המשתמש.

המקרן החדש מסוגל לבצע הקרנה ברזולוציה של Full HD 1080p בעוצמה של עד 400 לומן ומציע אורך חיי סוללה של כ-5 שעות בטעינה בודדת עם האפשרות לחבר את המקרן למכשירים ניידים המריצים את מערכות ההפעלה iOS או אנדרואיד בצורה אלחוטית, בנוסף למגוון אפשרויות חיבור חוטיות והפעלת תוכן מהתקני אחסון חיצוניים.

מקרן C250i שוכב (צילום: יאן לנגרמן, גאדג'טי)

אייסר שילבה במקרן ה-C250i רמקול 5W בחלקו האחורי על מנת לאפשר שימוש נייד באמת בדרכים עם יכול להשמיע סאונד איכותי בזמן הצגת וידאו ואפשרות להשתמש במקרן בתור רמקול Bluetooth רגיל ללא הצגת וידאו.

 

מקרן ה-Acer C250i יהיה זמין למכירה בחודש ינואר הקרוב ובמחיר של 489 דולר.

ה-C250i החדש של אייסר נועד עבור משתמשים המעוניים לצפות בוידאו בבית או בדרכים ללא הצורך להשתמש במעמדים מיוחדים על מנת להתאם את זווית הצפיה שלו. היכולת לשנות את אופן התצוגה אוטומטית נועדה למנוע מצבים בהם התוכן מוקרן עם פסים שחורים בצדדים ולספק חווית צפיה מלאה.

מקורות
acer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות