קייס פתוח אוזניות Jabra Elite 75t (צילום: יאן לנגרמן, גאדג'טי)

הוכרזו: Jabra Elite 75t – אוזניות TWS קטנות ומשופרות

| יום ראשון, 8 בספטמבר 2019, 18:49 | גאדג'טים, טכנולוגיה

חברת Jabra הכריזה במהלך תערוכת IFA 2019 המתקיימת בברלין על ה-Elite 75t, אוזניות ה-TWS (נטולות חוטים) החדשות ביותר של החברה שמגיעות עם עיצוב משופר וקטן יותר ב-20% וזמן סוללה ארוך במיוחד של 28 שעות.

אוזניות ה-Jabra Elite 75t החדשות מחליפות למעשה את דגם ה-Elite 65t כשהן מציעות שיפורים חיצוניים ופנימיים רבים בהם הקטנת האוזניות עצמן ב-20% לעומת הדור הקודם, כאשר זמן הסוללה של האוזניות גדל ל-7.5 שעות שימוש בטעינה בודדת עם עד 28 שעות יחד עם מארז הנשיאה והן תומכות כעת בטעינה מהירה המאפשרת שעת שימוש ב-15 דקות טעינה בלבד.

לפי נציגי החברה, מארז הנשיאה עבר מקצה שיפורים הכולל מעבר לשימוש בחיבור USB-C והוא מאפשר פתיחה קלה ונוחה יותר לעומת הדור הקודם עם שימוש בסוגר מגנטי נוח, כאשר האוזניות עצמן הופכות למגנטיות, מה שמבטיח כי ישבו בצורה יציבה בתוך מארז הנשיאה ולא יפלו באופן מקרי מתוכו.

אוזניות Jabra Elite 75t (צילום: יאן לנגרמן, גאדג'טי)

אוזניות Jabra Elite 75t (צילום: יאן לנגרמן, גאדג'טי)

האוזניות החדשות יגיעו עם מערך של לא פחות מ-4 מיקרופונים שיאפשרו הפחתת רעשי רקע ורוח בזמן שיחות כשבנוסף ניתן יהיה להשתמש באמצעותן בעוזרות הקוליות השונות בהן אלקסה של אמזון, Google Assistant וסירי של אפל.

אפליקציית +Jabra Sound שנלווית לאוזניות תאפשר למשתמשים להתאים את ההגדרות השונות, בהן אפשרות ה-HearThrough המאפשרת להם להיות מודעים יותר לסביבתם על ידי העברת הרעש החיצוני מהמיקרופונים.

אוזניות ה-Jabra Elite 75t צפויות להגיע לישראל במהלך הרבעון הנוכחי במחיר של כ-700 ש"ח.

אוזניות ה-TWS החדשות של Jabra משפרות עוד יותר את דגם ה-Elite 65t הפופולרי עם השילוב בין זמן סוללה ארוך יותר, גודל קטן יותר ומארז משופר, מה שמסמן להן הצלחה בטוחה יחסית עם קהל המשתמשים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות