נינטנדו רומזת על אביזר שליטה משונה למשחקי כושר

| יום שני, 9 בספטמבר 2019, 15:01 | משחקים, קונסולות

נינטנדו שחררה סרטון המרמז כי החברה עובדת על בקר שליטה חדש ומשונה במיוחד. למעשה, נראה כי מדובר על אביזר שאליו יתחברו בקרי השליטה של ה-Switch. האביזר המשונה בנוי כסרט גומי גמיש אותו ניתן למתוח ולעקם, ונראה גם כי ישנו סרט נוסף שאפשר לכרוך סביב הרגליים. מהסרטון של החברה עולה הסברה כי האביזר החדש מיועד למשחקי כושר, משחקי מסיבות או סוג אחר של משחקים המעודדים פעילות פיזית בסלון.

הסרטון מציג רק את השחקנים, כשהם משתטים בסלון הבית עם בני משפחתם. ניתן לראות משפחות שונות ברחבי העולם, מסן פרנסיסקו ועד קיוטו, כאשר הם מתפרעים עם אביזר השליטה המתפתל. נינטנדו עדיין לא חשפה את שמו של המוצר, או את המשחק שבו המצולמים משחקים כביכול, אולם הבטיחה לספק פרטים נוספים בימים הקרובים.

אחת ההצלחות הגדולות של קונסולת ה-Wii של נינטנדו היתה המשחק Wii Fit, שנמכר בלמעלה מ-22 מיליון עותקים. המשחק הגיע עם אביזר שליטה משונה משלו – מעין קרש איזון שאפשר לעמוד עליו ולהשתמש בו במהלך התרגילים. המשחק התקבל בברכה על ידי השחקנים, ודמות מאמנת הכושר של המשחק הפכה לסמל בפני עצמה, והגיעה אפילו למשחקים נוספים כמו Super Smash Bros כדמות שניתן להילחם איתה. בסך הכל, Wii Fit הוא המשחק ה-6 הנמכר ביותר עבור קונסולת ה-Wii, ואין ספק כי נינטנדו תשמח לשחזר את הצלחתו.

נינטנדו הבטיחה לחשוף פרטים נוספים ב-12 בספטמבר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות