משחק האסטרטגיה Civilization 6 מקבל מצב באטל רויאל

| יום חמישי, 12 בספטמבר 2019, 13:30 | משחקים

נראה שלא ניתן לחמוק ממצב המשחק הפופולארי, שמגיע ליותר ויותר משחקים מכל קשת הז'אנרים בתעשיה. כעת, גם Civilization 6, משחק האסטרטגיה המוכר המבוסס על לחימה בתורות, מקבל מצב משחק חדש בהשראת באטל רויאל. מצב המשחק החדש נקרא Red Death, והוא זמין להורדה בחינם לכל מי שכבר רכש בעבר את משחק הבסיס, Civilization 6.

כצפוי, Red Death שונה מאוד ממשחק האסטרטגיה שעליו הוא מתבסס. במצב החדש לא בונים ציווילזציות, ואין אימפריות לקדם לאורך עידנים. במקום זאת, המשחק יזרוק אתכם לזירה בת 2 עד 12 משתתפים (תוכלו לשחק נגד אחרים וגם נגד המחשב), בה עליכם להיות האחרונים ששורדים. לאורך המשחק תצטרכו להגן על יחידה אחת מיוחדת – אם יחידה זו תושמד, תפסידו במשחק. המשחק עדיין מתנהל בתורות, אלא שעכשיו תוכלו רק לחקור את סביבתכם בתקווה למצוא יחידות נוספות.

המשחק מתרחש בעולם פוסט-אפוקליפטי. במקום ערים, תמצאו הריסות; במקום ים, תמצאו מים חומציים; במקום גשם תיתקלו בסופות רדיו-אקטיביות. תצטרכו להשקיע את מאמציכם בהישרדות בתנאים הקשים, ובמפגשים האלימים מול שחקנים אחרים, עד שתישארו השורדים האחרונים במפה. למרבה המזל, מדי פעם תיתקלו באספקה ברחבי המפה, אך ייתכן גם שתיתקלו במחנות שודדים והפתעות לא נעימות. כדאי שתנועו מהר היות והמפה מתכווצת עם הזמן, כמיטב מסורת הבאטל-רויאל.

אמנם אין אפשרות לבנות שום דבר, ואין ציווילזציות לנהל, אך המשחק כן מציע חלוקה לכמה קבוצות ייחודיות, שלכל אחת מהן יתרונות אחרים. למשל, קבוצת המדענים המטורפים, קבוצת המוטנטים, ואפילו קבוצת הפיראטים. אם ברשותכם עותק של Civilization 6, ייתכן וזה הזמן לחזור למשחק ולבדוק את מצב המשחק החדש, ללא תשלום נוסף.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות