הוכרזה: Razer Huntsman Tournament Edition – מקלדת אופטו-מכנית לשחקני ה-eSports

חברת רייזר (Razer), אחת מיצרניות מוצרי הגיימינג המוכרות בעולם, הכריזה על מקלדת חדשה בסדרת ה-Huntsman האופטו-מכניות של החברה. מקלדת ה-Huntsman Tournament Edition, גרסה יעודית של מקלדות ה-Huntsman לשחקני eSports המגיעה בפורמט צר יותר ללא מקשי המספרים הרגילים ועם מקשים אופטיים משופרים.

דגם ה-Huntsman Tournament Edition החדש הוא הדגם השלישי בסדרה שמצטרף למקלדות ה-Huntsman ו-Huntsman Elite שהוכרזו ב-2018, כאשר הן משתמשות בסוויטצ'ים אופטו-מכניים מבוססי אור אינפרה אדום לזיהוי לחיצה, בניגוד למקלדות גיימינג הנפוצות היום אשר משתמשות בסוויטצ'ים מכניים רגילים הסוגרים מעגל חשמלי לזיהוי הלחיצה.

המקלדת החדשה מגיעה עם יציאת USB-C מובנית וכבל ניתק לשימוש קל יותר בדרכים בעבור שחקני מקצועיים, כשבדומה למקלדות גיימינג אחרות של החברה ניתן למצוא במקלדת תאורת RGB בטכנולוגיית ה-Razer Chroma וזיכרון מובנה לשמירה של עד 5 פרופילי שימוש שונים.

מקלדת Huntsman Tournament Edition (מקור רייזר)

בעוד מקלדות ה-Huntsman הקודמות השתמשו בסוויטצ'ים אופטיים של רייזר (Razer Optical Switches), המקלדת החדשה של החברה משתמשת בסוויטצ'ים אופטיים לינארים (Razer Linear Optical Switch) משופרים עם פעולה חלקה יותר והפעלה של 1 מ"מ, המגיעים עם כפתורי Razer Doubleshot PBT עמידים במיוחד של רייזר לשימוש ממושך.

מקש אופטי Linear Optical Switch (מקור רייזר)

מקלדת ה-Razer Huntsman Tournament Edition החדשה תהיה זמינה למכירה החל מהחודש הנוכחי במחיר של 130 דולר בארה”ב.

בתחום מקלדות הגיימינג, מקלדות ה-Huntsman והסוויטצ'ים האופטו-מכניים של רייזר הן דבר יוצא דופן שנועד לתת לשחקן יתרון במהלך משחקי מחשב, עם הפעלה מהירה וחלקה יותר שיכולה להוות את ההבדל בין ניצחון והפסד.

מקורות
razer
razer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות