היום ומחר בלבד: קבלו את DiRT Rally במתנה ב-Steam

| יום ראשון, 15 בספטמבר 2019, 10:48 | משחקים

היום ומחר בלבד תוכלו לקבל את משחק מירוצי הראלי DiRT Rally במתנה ב-Steam. המשחק נמצא בהנחה של 100% בחנות המשחקים עד לשעה שמונה בערב (שעון ישראל) בתאריך ב-16 בספטמבר. לאחר שתוסיפו את המשחק לחשבונכם, הוא יישאר בספריית המשחקים שלכם גם בתום המבצע. אם לקצר במילים – ההורדה מומלצת.

DiRT Rally, מאת חברת Codemasters, הוא כבר לא משחק חדש. המשחק יצא ב-2015. עם זאת, עדיין מדובר באחד ממשחקי הראלי המוערכים והמוצלחים ביותר. ב-DiRT תוכלו לנהוג ביותר מ-70 מסלולים מרהיבים בטבע בעזרתן של למעלה מ-40 מכוניות שונות. חווית הראלי שלמה עם הנווט שיושב לצדכם ומתזמן עבורכם את הפניות. בנוסף, תוכלו לשדרג ולהתאים את כלי הרכב שלכם על מנת לחתוך זמנים במירוצים.

בשנים האחרונות נוספו כמה שיפורים מעניינים למשחק. למשל, המשחק תומך כעת במציאות מדומה: ניתן לשחק ב-DiRT באמצעות משקפי Oculus Rift, שנתמכים באופן מלא. המשחק תומך גם ב-OSX ובלינוקס, בנוסף על Windows, כך שכל אחד יוכל להוריד את המשחק וליהנות ממנו.

בדרך כלל המשחק נמכר במחיר של 40 דולרים, כך שהחיסכון משמעותי למדי. לצד חלוקת המשחק במתנה, Codemasters מציעה גם הנחות על משחקי מירוצים אחרים של החברה, כמו ההמשכים DiRT Rally 2 (שישים אחוז הנחה), DiRT 4 (שמונים אחוז הנחה), משחק מירוצי הפורמולה F1 2019 (ארבעים אחוז הנחה).

לחצו כאן למעבר לדף המשחק ב-Steam.

מקורות
PC Gamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות