הצלחה: Borderlands 3 שובר את השיאים של Gearbox בהשקה

Borderlands 3, המשחק החדש של Gearbox, הושק במהלך סוף השבוע. המשחק הגיע באופן בלעדי לחנות המשחקים של אפיק – Epic Games Store, ואינו מוצע (כרגע) למכירה ב-Steam. הבלעדיות לא הפריעה למשחק לזכות בהשקה מוצלחת מאוד על המחשב האישי. לפי רנדי פיצ’פורד (Randy Pitchford), מנכ”ל החברה, המשחק עוקף בעת ההשקה את הנתונים הטובים ביותר של המשחקים הקודמים בסדרה.

“עובדה מהנה: על גבי המחשב האישי, הנתונים הם שביום ההשקה מספר השחקנים ב-Borderlands 3 ששיחקו במקביל הם בערך פי שניים מהשיא הגבוה ביותר של מספר השחקנים ששיחקו בו זמנית ב-Borderlands 2”, כתב פיצ’פורד בטוויטר. “וואו, אתם קהל מדהים!” בהערכה גסה, פיצ’פורד מדבר על כ-250,000 שחקנים שנכנסו למשחק בו-זמנית.

נראה כי בימים שלאחר ההשקה, המספרים המשיכו לטפס: “זה יום נהדר עם שיא חדש של שחקנים המשחקים בו-זמנית במשחק, והמספרים רק מטפסים. אלו המספרים הכי טובים בהיסטוריה של Gearbox”, כתב פיצ’פורד בהתלהבות. נראה כי Borderlands 3 שבר כמה שיאים עבור Gearbox עוד בזמן ההשקה, לפחות על המחשב האישי – החברה עדיין לא פרסמה דבר על גורלו של המשחק בקונסולות.

למרות המספרים המרשימים, ההשקה של Borderlands 3 לא עברה באופן חלק. המשחק הושק עם שלל בעיות טכניות, אותן חווים בעלי הקונסולות בעיקר. הבעיות מגיעות בדמות קפיצות ב-framerate, במיוחד עבור שחקני PS4 Pro המשחקים במצב “ביצועים” של הקונסולה במטרה לקבל 60 פריימים בשניה – נראה כי במצב זה המשחק מגמגם במיוחד. בעיות אחרות נצפו במצב המסך המפוצל על גבי הקונסולות.

השוואת מפרטים