הזמנתה של גוגל לאירוע (תמונה: MKBHD/Twitter)

גוגל תחשוף את סדרת ה-Pixel 4 ב-15 באוקטובר

בשעה שברקע נמצאות אין-ספור הדלפות הנוגעות לדגמי ה-Google Pixel 4 וה-Google Pixel 4 XL, גוגל בוחרת לקיים את אירוע ההכרזה שלה רק עוד כחודש, ב-15 באוקטובר. מנגד, אף אחת מההדלפות שכללו תמונות חיות של אחד מהמכשירים לא הגיעה עם פרטים אודות רדאר הסולי שאמור להיכלל במכשיר, כך שעדיין יש לגוגל קלף אותו היא הצליחה (בינתיים) לשמור חבוי.

בטיזר ששלחה למדיה גילתה החברה כי היא מתכוונת לערוך אירוע הכרזה ב-15 באוקטובר בניו-יורק בשעה 17:00 לפי שעון ישראל, כשמעל הכיתוב נוכל לראות צורות אבסטרקטיות במיוחד שלא ממש מרמזות באופן כלשהו על סדרת המכשירים שבדרך. בכיתוב התחתון גוגל מזמינה אותנו לראות מספר דברים שהכינה, אך אינה מציינת שם ספציפי של אף מוצר שיוצג במסגרת אירוע ההכרזה.

Google Pixel 4 XL (תמונה: genk)

Google Pixel 4 XL (תמונה: genk)

בדרך זו או אחרת אנחנו יודעים כבר כמעט הכל על סדרת ה-Google Pixel 4 שתוצג באירוע ההכרזה המדובר, כשזו תכלול את זוג המכשירים המוזכרים לעיל ותגיע עם מערכת השבבים Snapdragon 855. זוג הדגמים יציעו מסכים בקצב רענון של 90 הרץ הממותגים תחת השם Smooth Display, כשבחלקם האחורי יתמקמו מערכי צילום כפולים הכוללים זוג חיישני 12 מגה פיקסל עם תמיכה בזום אופטי ובהסרטת וידאו בקצב של 60 פריימים לשנייה ברזולוציית 4K.

אומנם, ייתכן כי לגוגל אכפת רק במידה מועטה בנוגע להדלפות המקיפות את הרשת על סדרת הפיקסל 4, זאת עקב העובדה שהחברה אף פעם לא הייתה אלופת החומרה בסמארטפונים שלה ותמיד ניסתה לכבוש את המקום הראשון במירוץ לפיצ'רים התוכנתיים הטובים ביותר. בשנה שעברה ראינו את זה עם מצב הלילה המעולה שלה והשנה כנראה שיהיה זה מצב הכוכבים החדש בנוסף למצב התנועה (Motion Mode). את מפרטו המלא של ה-Google Pixel 4 XL תוכלו למצוא בלחיצה כאן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות