דמויות מהסדרה "דברים מוזרים" מגיעות למשחק האימה Dead by Daylight

התוסף העדכני ביותר ל-Dead by Daylight, משחק האימה המקוון, מוסיף למשחק תרחישים ודמויות מ"דברים מוזרים" ("Stranger Things"), סדרת הדגל של נטפליקס. גרסת הבסיס של Dead by Daylight נפתחה למשחק ללא תשלום למשך חמישה ימים, כך שתוכלו להתנסות במשחק בחינם. מהדורת "דברים מוזרים" הכוללת את התכנים החדשים נמצאת כעת בהנחה של 42%, ועומדת על מחיר של 74.36 שקלים חדשים ב-Steam.

Dead by Daylight הוא משחק אימה א-סימטרי, בו שחקן אחד המשחק כמפלצת כלשהי נלחם בצוות של ארבעה שחקנים אחרים, המנסים לשרוד כמיטב יכולתם. המשחק מציע אפשרויות שונות לשיתוף פעולה בין השחקנים, שצריכים להשלים את מטרותיהם (כמו הדלקת גנרטורים) ולהציל אחד את השני מגורל מר, בזמן שה"מפלצת" מנסה לצוד את השחקנים, לתלות אותם על ווים ולהציע אותם כקרבן ליישות אפלה ומסתורית.

התוסף של "דברים מוזרים" מציג מגוון של תוכן חדש למשחק. ראשית, ניתן לשחק בתור המפלצת המפורסמת מ"דברים מוזרים", ה"דמוגורגון", שראשו נראה כמו פרח מלא שיניים. הדמוגורגון יכול לפתח שערים לעולם ההפוך (Upside Down), ולמעשה לדלג בין איזורים שונים בשלב באמצעות יכולת על-טבעית.

המשחק זוכה גם למפה חדשה, המעוצבת בסגנון המעבדות התת-קרקעיות של הוקינס, העיירה בה מתרחשת הסדרה המפורסמת. במעבדות אלו התבצע המחקר המחריד על ילדים בעלי יכולות מיוחדות, ושם גם נפתח בסופו של דבר השער לעולם ההפוך שממנו הגיעו להוקינס מפלצות שונות ומשונות.

לסיום, חבילת "דברים מוזרים" מציגה למשחק גם שתי דמויות אהובות מהסדרה: סטיב הארינגטון וננסי ווילר. הדמויות מקבלות כמה יכולות שיקרצו למעריצי הסדרה, כמו "הבייביסיטר" – יכולת של סטיב שמעלימה את עקבות הדם שלו ושל שורד נוסף, אם הוא מצליח להוריד שורד אחר מאחד הווים במפה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות