באטמן מגיע ל-Fortnite עם תלבושות ונשקים חדשים

| יום שני, 23 בספטמבר 2019, 09:30 | משחקים

עדכון חדש למשחק Fortnite מציג את באטמן כדמות חדשה, יחד עם אשת החתול. העדכון מגיע כחלק מחגיגות ה-80 לבאטמן, שהחל את דרכו בעולם הקומיקס לפני שמונה עשורים. במסגרת האירוע, תוכלו לרכוש את חבילת ה-Caped Crusader בחנות המשחק. ישנן שתי תלבושות קלאסיות של באטמן שתוכל ללבוש, לצד תלבושת אשת-החתול בסגנון הקומיקס, ששמה בחנות Catwoman Comic Book Outfit.

מלבד התלבושות והאביזרים ישנם גם שינויים למבנה המפה: איזור Tilted Towers המוכר קיבל שיפוץ ניכר והפך לעיר בעיצוב Gotham City – העיר האלמותית שבה מתרחשות הרפתקאות באטמן השונות. באיזור העיר ניתן כעת להפעיל את המצנח באופן בלתי מוגבל, על מנת לאפשר לשחקנים לעופף יותר בין הבניינים האפלים.

התוספות לא נגמרות בתלבושות. המשחק מקבל גם כמה כלי נשק מעולם הקומיקס המוכר, כמו ה-Grapnel Gun, שמאפשר לנעוץ קרס במקומות גבוהים ולמשוך את השחקן לעברם. בין אביזרי השלל החדשים ישנו גם Batarang מתפוצץ. את הסט משלימים מגוון אתגרים חדשים כמו הדלקת סמלי באטמן מסביב לעיר, ניטרול מיכלי גז שפיזר הג'וקר, ולחימה באויבים חדשים באמצעות ה-Batarang החדש.

אם תרצו ליהנות מהתכנים החדשים, כדאי שתתחברו למשחק בקרוב, היות וכל התכנים מוגבלים בזמן. ניתן לרכוש את התלבושות החדשות רק עד ה-6 באוקטובר. האתגרים החדשים ייגמרו אפילו מוקדם יותר ב-1 באוקטובר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות