חברת Obsidian מתכוננת לפיתוח משחק תפקידים חדש

| יום שלישי, 24 בספטמבר 2019, 16:26 | משחקים

חברת Obsidian Entertainment, המוכרת בזכות משחקי התפקידים שלה כמו KOTOR 2, Fallout New Vegas ו-Pillars of Eternity, מתכוננת להפקת משחק תפקידים חדש, גדול ונוצץ. כך עולה מפרסום מודעות דרושים של החברה, שמחפשת כעת מפתחי משחקים לטובת הפרויקט החדש. החברה מחפשת למלא שלל משרות, החל מיוצרים נרטיביים ועד למעצבי ממשק משתמש.

בין המשרות המעניינות יותר פורסמו גם דרישות עבור מפתחים. ראשית, נראה כי החברה מעוניינת לפתח את המשחק במנוע Unreal Engine 4 הפופולארי של חברת Epic, היות ומשרות הפיתוח מזכירות היכרות עם המנוע כיתרון עבור המועמדים. אם Obsidian אכן תבחר במנוע זה הדבר לא יפתיע אף אחד, היות ומדובר במנוע AAA מהגדולים והמוכרים בתעשיה.

בנוסף, נראה כי החברה מתעניינת לחקור תחום חדש: לחימה מגוף ראשון. בין היתר, החברה מחפשת מפתחים שהתנסו בפיתוח של מערכות לחימה מגוף ראשון, בדגש על כלי נשק קרים (כמו חרבות) ואומנויות לחימה. עם זאת, המשרות מזכירות גם לחימה מגוף שלישי, כך שייתכן והמשחק ייאפשר לשחקנים לדלג בין מבט ראשון לגוף שלישי, בדומה למשל ל-Skyrim של חברת Bethesda. כן מוזכרים גם עצי דיאלוג, שיחות, סצנות מתוסרטות, ומעברי יום ולילה.

לפי פרטים נוספים שעולים מהמשרות שפורסמו, המשחק יהיה כנראה חוצה-פלטפורמות, ויכלול משחקיות ברשת. החברה מחפשת מתכנתי רשת מנוסים עבור מנוע Unreal, ומכריזה על הפרויקט ככזה שירוץ על מספר פלטפורמות במקביל. היות ומיקרוסופט רכשה את Obsidian, סביר להניח שמדובר לפחות במחשבי Windows ובקונסולות ה-Xbox של החברה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות