שירות המשחקים Google Play Pass מושק במחיר 5 דולר בחודש לכל המשפחה

רק לאחרונה השיקה אפל את שירות המשחקים Apple Arcade אשר עושה שימוש בחנות ה-App Store הבלעדית, וכעת אנחנו רואים את השקתה של המתחרה הישירה מבית גוגל – Google Play Pass. השירות החדש יעניק לכל רוכשיו את האפשרות ליהנות ממשחקים בלעדיים, או כאלו המוצעים בתשלום עבור תשלום חודשי קבוע.

כבר בשלב זה תוכלו למצוא היצע של מאות משחקים ואפליקציות במסגרת השירות וגוגל מאשרת כי כל חודש יתווספו עוד ועוד אפליקציות ומשחקים לשירות, כך שהמנויים תמיד יוכלו למצוא אפליקציות חדשות ליהנות מהן. בנוסף לכך, האפליקציות שיוצעו דרך השירות יגיעו ללא פרסומות וללא מנגנוני רכישות פנימיות, כך שאם אתם הורים שחוששים שהילד ירכוש מטבעות וירטואליים כאשר הוא משתמש בסמארטפון, עם המשחקים הללו הדבר לא יתאפשר לביצוע.

עבור השירות גובה גוגל מחיר של 5 דולר בחודש, אך לאחר שרכשתם מנוי אחד תוכלו לשתף אותו עם שאר חברי המשפחה עד ל-5 אנשים נוספים. בצד הפחות משמח של הדברים, השירות זמין כרגע רק בארצות הברית בלבד, כשגוגל מעידה כי זמינות גלובלית תוכרז בשלב מאוחר יותר. עם זאת, במידה ואתם אכן גרים בארצות הברית ומעוניינים ברכישת השירות, אנחנו ממליצים לכם למהר עם הרכישה עקב העובדה שעד ה-10 באוקטובר גוגל מציעה את השירות עבור 2 דולר בחודש למשך שנה.

רכישת השירות מתבצעת דרך חנות ה-Google Play עצמה, כשלאחר פתיחתה יש ללחוץ על התפריט שבפינה עליונה, לבחור ב-Play Pass ולהחליט בין התחלה של ניסיון חינם לזמן מוגבל או להירשם לשירות. לאחר הבחירה כל שיהיה עליכם לעשות הוא לבחור את דרך התשלום וללחוץ Subscribe. אם ברצונכם לשתף את השירות עם המשפחה, תוכלו להיכנס לחנות האפליקציות, לבחור בתפריט העליון, לעבור ל-Account, ואז ל-Family, ומשם ל-Sign up for Family Library תוך מעקב אחר ההוראות שיופיעו.

מקורות
Google
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות