המשחק החינמי Magic: The Gathering Arena זמין כעת להורדה

| יום ראשון, 29 בספטמבר 2019, 13:00 | משחקים

לאחר סבב בדיקות מקיף, משחק הקלפים המוכר Magic: The Gathering זוכה כעת לגרסה ממוחשבת חדשה. המשחק החדש למחשב האישי נקרא Magic: The Gathering Arena, והוא זמין כעת להורדה ללא תשלום. ניתן להוריד את קובץ ההתקנה ישירות מהאתר של Wizards of the Coast.

השקת המשחק לוותה בטריילר משעשע בסגנון "מונטאז' אימונים". לאחר שהילדה בסרטון הובסה כמה פעמים במשחק, לעזרתה מגיע המכשף המנוסה מהפוסטר שתלוי בחדרה. המכשף מאמן את הילדה במגוון שיטות שטיבן מוטל בספק, כמו נשיאת זומבים במריצה, פיצוץ אבטיחים עם קסמים, שיעורי תעופה ואפילו חבטות במה שנראה כפגרי דינוזאורים.

אם נשים את הבדיחות בצד, נראה כי Magic: The Gathering Arena מציע חוויה מוצלחת עבור השחקנים. מעבר לכך שמדובר בהעתק מדויק של משחק הקלפים הפיזי, Arena עוזר במיוחד לשחקנים שאינם מכירים את Magic ומנגיש עבורכם את מה שמתרחש. מלבד כמה מדריכים קצרים, נראה כי המשחק עוזר לכם לסדר את הקלפים, מקל על כמה פעולות ומסביר בצורה ברורה את מהלך הסיבוב.

המשחק מתכתב גם עם הגרסה הפיזית של Magic: The Gathering. נראה כי קלפים שתקנו בעולם האמיתי יכולים לעבור גם לגרסה שלכם במשחק, באמצעות קוד QR שאמור להופיע בחפיסות המשחק בחנויות. ניתן כמובן גם לרכוש קלפים חדשים ב-Arena מבלי לרכוש אותם בעולם האמיתי, אם תרצו להרחיב את חמש החפיסות שהמשחק מציע לכם בתחילת הדרך.

להורדת המשחק מאתר החברה – לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות