מצלמת GoPro Hero8 Black (תמונה: GoPro)

מצלמת GoPro Hero8 Black (תמונה: GoPro)

הוכרזה: GoPro Hero8 Black – מצלמת אקשן מודולרית

| יום שלישי, 1 באוקטובר 2019, 19:00 | גאדג'טים, צילום

חברת המצלמות גופרו הכריזה על הדור הבא של מצלמות האקשן שלה עם ה-GoPro Hero8 Black, אשר מציגה לראשונה שינוי כיוון קל ותאפשר למשתמשים להוסיף מודולים שונים שיתחברו בקלות אל המצלמה, זאת לצד שיפור משמעותי במנגנון ייצוב התמונה שהוצג לראשונה בשנה שעברה עם דגם ה-Hero7 Black.

הצד המודולרי של ה-Hero8 Black מתחיל בחיבור הבסיסי של המצלמה לזרועות השונות הזמינות מצד החברה. כעת אין עוד צורך בחיבור המצלמה לתושבת מיוחדת על מנת לחבר אותה לזרועות השונות שמציעה גופרו, כאשר חיבור מובנה בתחתית ה-Hero8 Black מאפשר לחבר אותה בקלות לכל אחת מהזרועות השונות של החברה ולהחזיק אותה במקום באמצעות מגנטים.

אבל גופרו לא מסיימת שם. החברה מציעה כעת לחבר מודולים מגוונים על גבי חלקים שונים של המצלמה, כך שתוכלו להוסיף לה לא רק זרוע לאחיזה נוחה, אלא גם מודול תאורת LED, מודול מדיה לחיבור מיקרופון ועזרים נוספים ומודול מסך נוסף שיפנה לכיוון הצילום ויאפשר לכם לראות מה אתם מצלמים בזמן אמת. בכך, רומזת החברה ליצרני תוכן כי "גופרו" היא לא רק מצלמת אקשן, אלא גם כלי עבודה ליוצרים המעוניינים ליצור סרטונים בקלות, עם מצלמה קטנה, קלת משקל וברזולוציית צילום גבוהה.

  • מודול מדיה (Media Mod) – מציע מעטפת בתוכה תשב מצלמת ה-Hero8 Black, אשר עליה מיקרופון וחיבורי USB-C, HDMI ו-3.5 מ"מ לאוזניות באופן מובנה.
  • מודול מסך (Display Mod) – מציע מסך נוסף בגודל 1.9 אינץ' המתחבר לחלק העליון של המצלמה ומאפשר לכם לראות מה אתם מצלמים בזמן אמת כשהמצלמה פונה לכיוון שלכם.
  • מודול תאורה (Light Mod) – מציע פנס תאורה המסוגל להאיר בעוצמה של עד 200 לומן ומאוחסן בתוך כיסוי עמיד במים.

עם המצלמה החדשה ממשיכה גופרו לשים דגש על איכות הצילום ומשדרגת את טכנולוגיית ייצוב התמונה הדיגיטלית אותה הציגה עם הדור הקודם עוד יותר. פונקציית הייצוב HyperSmooth 2.0 מאפשרת כעת להציג תמונה חלקה הרבה יותר בזמן צילום בתנועה וללא צורך במייצבי וידאו (גימבלים) שיתחברו למצלמה עצמה. מצב הייצוב החדש מאפשר אף שליטה בכמות הייצוב, פועל בכל מצבי הצילום ומציע גם מצב בוסט (Boost) לייצוב מוגבר.

מצב צילום ה-TimeWarp שהוצג עם ה-Hero7 מקבל עדכון אף הוא וכעת עם ה-TimeWarp 2.0 תוכלו לצלם וידאו Timelapse תוך כדי תנועה עם אפשרות לביצוע פוקוס בזמן אמת על איזורים נבחרים בתמונה והתאמה אוטומטית של מהירות הצילום בהתאם למה שנתפס בעדשת המצלמה. לצד זאת קיימת תמיכה גם במצב צילום Time-Lapse בלילה ברזולוציה מירבית של 4K.

מצב צילום ה-Live Burst שמגיע למצלמה החדשה מזכיר את ה-Live Photo של אפל ומאפשר צילום של שנייה וחצי לפני ואחרי הלחיצה על צילום התמונה. הפונקציה החדשה תאפשר צילום מהיר של 90 תמונות כדי שתוכלו לבחור את התמונה המושלמת עבורכם בזמן צילום בתזוזה או לקבל סרטון וידאו קצר ברזולוציית צילום מירבית של 4K.

מצב LiveBurst במצלמת GoPro Hero8 Black (תמונה: GoPro)

מצב LiveBurst במצלמת GoPro Hero8 Black (תמונה: GoPro)

בצד הטכני של הצילום מציעה ה-GoPro Hero8 Black תמיכה בצילום וידאו ברזולוציית 4K עד 60 פריימים בשנייה, אפשרות צילום וידאו בהילוך איטי במיוחד של 240 פריימים בשנייה ברזולוציית Full HD 1080P ואפשרות לשידור וידאו חי ברזולוציית 1080P גם כן. בצד התמונות מציעה המצלמה רזולוציה של 12 מגה-פיקסל עם תמיכה ב-HDR וכן תמיכה בפורמט RAW במצבי הצילום time-lapse ו-live burst.

סביב המצלמה ממוקמים 3 מיקרופונים שיתרמו בסינון רעשים לתוצאה סופית טובה יותר, כאשר המצלמה עצמה עמידה במים עד לעומק של כ-10 מטרים ועמידה יותר הודות לשילוב זכוכית חזקה יותר המגנה על העדשה.

דגמים ומחירים

מצלמת ה-Hero8 Black תגיע במחיר של 399 דולר, כאשר את המודולים השונים ניתן יהיה לרכוש בנפרד בתשלום נוסף. כך, למשל, תוכלו לרכוש את מודול התאורה ב-49.99 דולר ואת מודולי המדיה והמסך ב-79.99 דולר. לצד הדגם החדש, תמשיך גופרו למכור גם את הדגמים הקודמים בסדרה במחירים מופחתים, כשאת ה-GoPro Hero7 Black מציעה החברה במחיר 299 דולר ואת ה-GoPro Hero7 Silver במחיר 199 דולר כדגם הכניסה. דגם ה-Hero7 White יוצא מהמחזור ולא ימשיך להימכר.

מחירים בישראל:

  • GoPro Hero8 Black במחיר 1949 שקלים
  • GoPro Hero7 Black במחיר 1699 שקלים
  • GoPro Hero7 Silver במחיר 1099 שקלים
  • מודול מדיה (Media Mod) ל-Hero8 במחיר 399 שקלים
  • מודול תאורה (Light Mod) ל-Hero8 במחיר 249 שקלים
  • מודול מסך (Display Mod) ל-Hero8 במחיר 399 שקלים

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות