משחקי House of the Dead הנוסטלגיים יקבלו חידוש מודרני

| יום שני, 7 באוקטובר 2019, 11:30 | משחקים

משחקי הארקייד הקלאסיים, House of the Dead הראשון והשני, יקבלו גרסאות מחודשות עבור הגיימרים המודרניים. חברת Forever Entertainment תפיץ את המשחקים, לאחר שסגרה עסקה עם "סגה", בעלת הזכויות על משחקי House of the Dead. החברה תטיל את מלאכת הפיתוח על סטודיו בשם MegaPixel.

שמועות על החידושים החלו נפוצות באינטרנט לאחר שבחודש שעבר דיווח אתר פולני על מגעים בין Forever Entertainment לבין סגה. Forever Entertainment כבר חתמה עם סגה על חידוש למשחקי Panzer Dragoon הראשון והשני, ולפי השמועה נראה כי המפיצה רוצה גם לנסות את ידה במשחקי House of the Dead. לפי הדיווח, המשחקים החדשים יזכו לגרפיקה מעודכנת ויעברו גם עדכון מבחינת משחקיות. כעת הפרויקט אושר בחשבון הטוויטר של החברה.

שחקן מברך לשלום את אחד הזומבים במשחק

ב- House of the Dead אנו מבקרים בבית משונה ומסתורי, עליו השתלטו זומבים ומפלצות אחרות. לרשותנו עומד אקדח, איתו ננסה להגן על עצמנו כאשר המשחק לוקח אותנו לסיבוב ברחבי הבית ומעבר לו. במשחק הארקייד המקורי ניתן היה להשתמש באקדח פיזי המחובר למכונה, לכוון על המסך ולירות – יהיה מעניין לראות כיצד מפתחי החידוש ישנו את המשחק כך שיתאים למכשירים של היום, וניתן יהיה לשחק בהם גם ללא אקדח פיזי.

משחקי House of the Dead זכו לאהדה רבה מצד השחקנים הודות לאווירה המיוחדת של המשחקים, עיצוב הדמויות ואפילו הדיבוב המשעשע. בינתיים לא נמסר לאילו פלטפורמות צפוי להגיע החידוש למשחקים הנוסטלגיים, אולם מלבד החשודים המיידיים (הקונסולות המודרניות ואולי המחשב האישי), השחקנים כבר מבקשים מהמפיצה להביא את המשחק ל-PS VR.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות