שובר קופות: הסרט ג’וקר חותם סוף שבוע ראשון עם 234 מיליון דולר

מתוך "ג'וקר" (באדיבות Tulip Entertainment) מתוך “ג’וקר” (באדיבות Tulip Entertainment)

הסרט ג’וקר (Joker), המבוסס על הדמות האיקונית מיקום הקומיקס של DC, יגיע לבתי הקולנוע בישראל רק בסוף השבוע הקרוב (החל מה-10.10), אך בעולם הוא כבר מוכיח עצמו כהצלחה לא קטנה. עם הכנסות גלובליות של 234 מיליון דולר, הסרט החדש מתמקם בראש טבלת ההכנסות, זאת למרות היותו סרט עצמאי שאינו קשור ליתר היקום הסינמטי, בנוסף לדירוג R הפונה למבוגרים בלבד.

ההכנסות שלו בארה”ב נאמדו ב-93.5 מיליון דולר בסוף השבוע הראשון להקרנתו והפכו את הפתיחה של ג’וקר לאחת המשמעותיות ביותר עבור סרט המדורג R, כאשר הוא מדורג עם הפתיחה הרביעית בגודלה אחרי “דדפול” (132 מיליון), “דדפול 2″ (125 מיליון) ו”זה” (123 מיליון) ושם מאחוריו את “מטריקס רילודד”, שהכניס 91 מיליון דולר בפתיחה שלו אי שם ב-2003, ואת “זה: חלק 2” שהכניס 91 מיליון דולר.

ג’וקר מספר את סיפורו של ארתור פלק, אדם הסובל מהפרעות נפשיות, ביניהן חוסר שליטה מוחלט בהתקפי צחוק. הסרט מהווה לסיפור המקור של הג’וקר – הליצן הרצחני שיהפוך במרוצת השנים לנבל הגדול ביותר של באטמן, ואחד מהנבלים המפורסמים ביותר בכל הזמנים. דמותו המסקרנת לא מפסיקה לשבות את דמיונם של מעריצים רבים, וגם ביצירות השונות בהן הוא הופיע יש אין ספור גרסאות למקור שלו – מי הוא הליצן המטורף, ולמה הוא עושה את מה שהוא עושה?

את ארתור פלק \ ג’וקר משחק בסרט חואקין פיניקס (Joaquin Phoenix) ולצידו נמצא עוד כמה שמות מוכרים, בהם רוברט דה-נירו, זאזי ביטס, שהופיעה בתפקיד דומינו ב”דדפול 2″ ופרנסס קונרוי מ”עמוק באדמה” המגלמת את אימו של פלק.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים