אפליקציית Google Photos תציע פילטר שיוסיף צבע לתמונות שחור לבן

| יום חמישי, 10 באוקטובר 2019, 09:30 | אפליקציות, סלולר

אפליקציית התמונות Google Photos של גוגל נחשבת מזה זמן רב כאחת מהאפליקציות הנוחות והפשוטות ביותר לשימוש בעבור אחסון וארגון התמונות האישיות של המשתמשים. כעת גוגל צפויה להוסיף פיצ'ר חדש לאפליקציה, הוספת צבע לתמונות בשחור לבן, פיצ'ר שהודגם לראשונה בכנס המפתחים Google I/O 2019.

בעוד שהפילטר החדש עדיין איננו זמין לשימוש רחב ומוגדר כבטא בלבד, אתר XDA בדק את גרסת 4.26 בה הצליח להפעיל את הפילטר החדש שמופיע בזמן עריכה של תמונות בשחור-לבן, כשהאפליקציה מתריעה כי מדובר בתכונה ניסיונית בלבד בשלב זה מה שמאפשר מקום נוסף לשיפורים בהמשך.

אף שזהו בפיצ'ר חדש וניסיוני, מדובר על שיפור משמעותי בעבור צילומים ישנים שנעשו בשחור לבן, כאשר תוספת הצבע מוסיפה "חיים" לתמונה, דבר שהיה אפשרי בעבר רק על ידי עריכה ידנית של תמונת והוספת צבע על ידי משתמשים בתוכנות עריכת תמונות מתקדמות, דוגמת פוטושופ.

התוצאות הטובות ביותר נכון להרגע מתקבלות עם הניסיון להוסיף צבע לתמונות ישנות בשחור לבן, כאשר האפליקציה מעלה אותן למעשה לשרתי גוגל ומוסיפה להן צבע באופן אוטומטי ללא שליטה מצד המשתמשים. האפליקציה אף מבקשת משוב מהמשתמשים על איכות הוספת הצבע שבוצעה, מה שמדגיש כי מדובר על פתרון נסיוני בשלב הנוכחי.

בעוד שהפילטר החדש מאפשר להוסיף צבע לתמונות שחור-לבן ישנות שלא היו צבעוניות במקור, מה שמוסיף להן מימד חדש לעומת המקור, במקרה של צילומים צבעוניים שעברו הסבה לשחור לבן ואז נוסף להן צבע התוצאות פחות טובות לאור העובדה שניתן להשוות אותן למקור הצבעוני.

אף שפיצ'ר הוספת הצבע החדש עדיין אינו זמין באופן רחב ומוגדר כניסיוני, מדובר על תוספת חשובה לאפליקציית ה-Google Photos, במיוחד בעבור משתמשים שיש להם תמונות ישנות בשחור-לבן להן האפשרות החדשה תוכל להוסיף צבע ולתת חיים חדשים.

מקורות
XDA
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות