אנדרואיד 10 בדרכה לדגמי ה-LG G8

LG Android 10 (תמונה: LG) LG Android 10 (תמונה: LG)

חברת LG אלקטרוניקס פתחה תכנית ייעודית כבר בחודש אפריל בשנה הקודמת על מנת להאיץ את הגעת עדכוני התוכנה אל המשתמשים, וייתכן כי עכשיו אנחנו רואים ניצנים ראשונים של תוצאות כחלק מתכנית זו.

דרך הודעה שפרסמה הודיעה החברה כי היא פתחה את תכנית ההדגמה של העדכון למערכת ההפעלה אנדרואיד 10 לדגמי ה-LG G8 ThinQ, כשבחודש הבא תגיע זו גם אל ה-LG V50 ThinQ, ולאחר קבלת הפידבק מהמשתמשים מצפה LG להפיץ את העדכון לכלל המשתמשים עד סוף השנה הנוכחית.

עקב העובדה שהדגם המוזכר אחרון אינו נמכר בארץ, נוכל לשמוח בעיקר על הגעת עדכון התוכנה אל ה-LG G8 ThinQ שהגיע לארץ בגרסת LG G8s ThinQ, כך שבמידה ו-LG תבצע הפרדה בין הדגמים, ייתכן שההפצה הראשונית הזו כלל לא תשפיע על המשתמשים בארץ.

LG חושפת גם כמה מהעדכונים שיגיעו עם ממשק המשתמש העדכני שילווה את מערכת ההפעלה החדשה. לאחר התקנת העדכון משתמשי המכשירים יוכלו ליהנות ממערך מחוות חדש המגיע עם מערכת ההפעלה אנדרואיד 10, כך שיהיה ניתן לנווט בין תפריטים ואפליקציות באמצעות ביצוע מחוות בחלקו התחתון של המסך ללא צורך בכפתורי בית, חזרה ומשימות אחרונות שלקחו חלק ניכר משטח התצוגה. במידה ובכל זאת תרצו להשתמש בכפתורי הניווט המוכרים, תוכלו להשאיר אותם ולהחליף בכל זמן דרך אפליקציית ההגדרות.

לצד מערך המחוות, מערכת ההפעלה העדכנית מציעה גם מצב כהה שיעזור בחיסכון בחיי סוללה במידה והמכשיר שברשותכם משתמש במסך מסוג OLED, כש-LG עצמה הוסיפה גם היא שיפורים לממשק המשתמש הייעודי שלה אשר זכה לתפריטים חדשים ועיצוב מינימליסטי. את ההרשמה לתכנית ההדגמה של אנדרואיד 10 יוכלו משתמשי ה-LG G8 ThinQ לקבל דרך כניסה לאפליקציית Quick Help המובנית במכשיר ולהירשם דרכה.

השוואת מפרטים