המשחק Fallout 76 מקבל תוכנית פרימיום בתשלום חודשי

| יום חמישי, 24 באוקטובר 2019, 10:55 | משחקים

משחק התפקידים Fallout 76 קיבל כעת עדכון המאפשר לכם לשחק בשרת פרטי בתוספת תשלום. המשחק מציע כעת תכנית מנויים חודשית תחת השם Fallout 1st. התוכנית מיועדת למנויי פרימיום שיקבלו גישה לשרתים הפרטיים, יחד עם מקצה הטבות כמו סקינים אהובים ממשחקי Fallout הקודמים, תנועות, אייקונים וכן הלאה.

מי שיהיה חבר בתוכנית Fallout 1st, עם גישה לשרת פרטי, יוכל להזמין את חבריו לשרת ולשחק איתם יחד – אין צורך שכולם ישלמו על תכנית הפרימיום, אלא רק זה שפתח את השרת. עם זאת, אם בעל השרת עוזב את המשחק, ואין בו שחקנים נוספים בתוכניות הפרימיום, השרת ייסגר.

תוכנית הפרימיום תציע גם שיפורים של ממש למשחקיות: מלבד סכום חודשי לבזבוז בתוך המשחק (בדמות "Atoms"), תקבלו גם את האפשרות להשתמש באוהל חדש המתפקד כמעין בסיס ומאפשר Fast-travel (דילוג מהיר בין נקודות שונות במפה) וגם מקום אחסון בלתי מוגבל.

על מנת להצטרף לתוכנית יש לשלם מחיר של 12 דולרים בחודש. אם תרצו לשלם על שנה שלמה מראש, תקבלו הנחה של מעט יותר משליש מהמחיר, ותוכלו לשלם 100 דולרים ל-12 חודשים (כ-8.3 דולרים בחודש בממוצע). בינתיים, תגובות השחקנים צוננות למדי לאור התוכנית החדשה, כאשר חלקם הלינו על המחיר, ואחרים התלוננו על האפשרויות החדשות שמקנות יתרון לא הוגן לשחקנים משלמים.

"[אני] מאוד מאוכזב", כתב אחד המגיבים בציוץ ה-Twitter של בתסדה. "עשיתי הכל כדי לתמוך במשחק הזה ולהתעלם מאלו ששונאים אותו, ועכשיו אתם משחררים תוכנית Pay to win במחיר 12 ליש"ט בחודש!". שחקן אחר הגיב: "אז זו הסיבה שקופסאות האחסון שלנו לא קיבלו מקום אחסון נוסף – כי רציתם להביא [את האפשרות הזאת בתשלום] יחד עם המחנה הנייד, שאמרתם במקור שהם יגיעו למשחק ככל הנראה ללא תשלום", כתב.

מקורות
בתסדה
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות