שלט Huawei

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

וואווי שלחה 200 מיליון טלפונים ב-2019

| יום חמישי, 24 באוקטובר 2019, 15:03 | סלולר
תגיות: Huawei, וואווי

זמן לא רב לאחר שפירסמה תוצאות מעודדות עבור הרבעון השלישי של השנה, יוצאת חברת Huawei בהצהרה משמחת נוספת ומבשרת כי חצתה את רף 200 מיליון מכשירים הטלפון אותם שלחה מאז תחילתה של 2019. בחברה מציינים כי ההישג הגדול בחציית הרף נעוץ בהגעה לנתון זה 64 ימים מוקדם יותר בהשוואה לשנת 2018.

הנתון המרשים וודאי ימשיך לשים את החברה על מפת יצרניות הטלפונים בעלות כמות המשלוחים הגדולה ביותר בעולם גם בהמשך השנה, כשהיא צפויה להמשיך ולתפוס את המקום השני ברשימה אחרי סמסונג ולפני אפל.

המשך הצמיחה של Huawei במשלוחי הטלפונים משנה לשנה מפתיע למדי בהתחשב בכך שעל חברות אמריקאיות נאסר לייצר קשרים עסקיים עימה מאז נכנסה לרשימת ה-Entity List של הממשל האמריקאי במאי 2019.

הסנקציות שמגיעות בעקבות הימצאה ברשימה מונעות מהחברה להתקין על מכשירים חדשים את מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסתה המלאה, כך שהמשתמשים לא יוכלו לקבל אפליקציות ושירותים חשובים עבור השימוש השוטף בטלפון, בראשם  חנות האפליקציות Google Play. עדות לכך היא מכשירי סדרת ה-Huawei Mate 30 שנחשפו לאחרונה, אך לא יעשו דרכם לשווקים בינלאומיים, ישראל ביניהם, בשלב זה.

את הרבעון השלישי של השנה סיכמה Huawei עם צמיחה של 27% בהכנסות משנה לשנה, תוך שהיא מדווחת על צמיחה בכמות משלוחי הטלפונים של כ-29% בהשוואה לנתוני הרבעון המקביל ב-2018. כעת, עם הדיווח על כמות משלוחים של 200 מיליון יחידות, מעידה החברה על גידול של 15 מיליון יחידות בתקופה שבין תום הרבעון השלישי (סוף ספטמבר 2019) ועד עכשיו.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות