הסרטת סלפי בהילוך איטי תגיע למכשירי סמסונג עם העדכון ל-OneUI 2.0

| יום שני, 28 באוקטובר 2019, 16:00 | מערכות הפעלה, סלולר

במידה ועקבתם אחרי הכרזותיה האחרונות של אפל, בוודאי שמעתם על הבמה את המילה "Slofies" בה אפל משתמשת כדי לבטא הסרטה בהילוך איטי מהמצלמה הקדמית. מי שבוודאי שמע וראה את הפיצ'ר החדש בפעולה הם סמסונג, שכבר בעדכון הבטא האחרון לממשק המשתמש OneUI 2.0 המבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד 10 הוסיפו את הפיצ'ר למערך הצילום הקדמי.

אך עוד קודם לכן, סמסונג דאגה להוסיף זוג אפשרויות חדשות לשמירה על אבטחת הסמארטפון שלכם באמצעות זיהוי הפנים שנמצא בחזית. לעומת ה-Galaxy Note 9 שתמך בפתיחת הנעילה באמצעות זיהוי הקשתית, סדרת ה-Galaxy S10 וה-Galaxy Note 10 אינן כוללות אפשרויות אבטחה מתקדמות לזיהוי חזיתי ומסתמכות רק על זיהוי פנים בסיסי באמצעות מצלמת הסלפי.

עד כה יכולנו לזרז את תהליך פתיחת הנעילה באמצעות הפעלת האפשרות לזיהוי פנינו גם כשעינינו סגורות, אך לא יכולנו לדרוש מהמכשיר מפורשות שלא לפתוח את הנעילה במידה ועינינו סגורות לחלוטין. עם העדכון האחרון סמסונג הוסיפה את האפשרות לדרוש מהמכשיר לפתוח את המכשיר באמצעות זיהוי פנים רק אם העיניים שלנו פתוחות, אך לא הסירה את האפשרות לפתיחה גם כשהעיניים סגורות.

האפשרויות החדשות בממשק המשתמש OneUI 2.0 (תמונה: SamMobile)

האפשרויות החדשות בממשק המשתמש OneUI 2.0 (תמונה: SamMobile)

עם העדכון הסופי והיציב ל-OneUI 2.0 סביר להניח שסמסונג תחליט מה היא משאירה ומה היא מסירה, אך בשלב זה נוכל ליהנות גם מהאפשרות להוסיף מראה חלופי לאבטחת הפנים, כך שבמידה וגדל לנו זקן והמכשיר הפסיק לזהות אותנו, ניתן להוסיף סריקה חדשה וזו תתווסף לקודמת כדי שהמכשיר יזהה אותנו גם במראה החדש.

בחזרה לצילומי הסלפי בהילוך איטי, סמסונג כעת מאפשרת הסרטה של סרטונים מסוג זה גם מהמצלמות שבחזית בסדרות שקיבלו את עדכון הבטא ל-OneUI 2.0, ולפחות על פי הסרטון (ראו בראש הכתבה) שהועלה מאתר SamMobile, נראה כי האפשרות מותרת עד רזולוציה של Full HD.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות