הודלף: בליזארד עומדת להכריז על Overwatch 2

| יום שני, 28 באוקטובר 2019, 12:33 | משחקים

Overwatch הוא משחק פעולה מגוף ראשון של חברת בליזארד בו אנו מתרוצצים עם גיבורים שונים, שלכל אחד מהם יכולות ייחודיות, במטרה לנצח את הקבוצה היריבה. המשחק יצא לפני שלוש שנים, ב-2016, והצליח מאוד בקרב הגיימרים. כעת עולה האפשרות כי בליזארד עומדת להכריז על הכותר הבא בסדרה.

אתר חדשות הספורט ESPN דיווח הלילה על Overwatch 2 – שעדיין לא הוכרז. לפי הדיווח, Overwatch 2 יוצג בכנס BlizzCon הקרוב, יכלול מצבי משחק חדשים, מפות וגיבורים חדשים, כמו גם אפשרויות PvE נרחבות. בין היתר נשמעו דיווחים על תוכן נרטיבי (מצב סיפור כלשהו). המשחק יגיע עם לוגו חדש – אותו הצליחו להדליף, לפי ESPN. הכנס מתוכנן לסוף השבוע, כך שייתכן וההכרזה הרשמית על Overwatch 2 נמצאת ממש מעבר לפינה.

מבחינת התוכן הסיפורי, תוארה "משימה לארבעה שחקנים, סיפור חווייתי, שתתרחש בריו דה ז'נרו" בשילוב פריטים וכישורי הגיבורים. נראה כי בגזרת המולטיפלייר, שהוא הצד החזק של Overwatch, יתווסף מצב חדש בשם Push שיגיע עם מפה חדשה בטורונטו. לפחות גיבור אחד חדש יוכרז, לפי הדיווח. נרמז כי Push וגם מצב ה-PvE החדש יהיו זמינים למשחק בכנס BlizzCon.

במהלך חודש יוני דווח באתר Kotaku כי בליזארד עובדת במרץ על Overwatch 2. למעשה, לפי אותו דיווח בליזארד ביטלה משחק פעולה מגוף ראשון המתרחש בעולם של StarCraft, על מנת להתמקד בפיתוח של Overwatch 2. נראה כי הדיווח החדש של ESPN מתאים לידיעה, ועיתונאים ברשת מסכימים כי הגיע הזמן שבליזארד תיתן לעולם של Overwatch טיפול יסודי יותר במשחק חדש.

מקורות
ESPN
PC Gamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות