הוכרזו: NVidia Shield TV ו-Shield TV Pro – סטרימר אנדרואיד TV עם שיפורי איכות לרמת 4K

סטרימר Shield TV ו-Shield TV Pro (תמונה: NVidia) סטרימר Shield TV ו-Shield TV Pro (תמונה: NVidia)

חברת NVidia הכריזה היום (ב’, 28.10) על הדור הבא של סטרימר ה-Android TV שלה, עם שני דגמים, ה-NVidia Shield TV וה-Shield TV Pro, אשר מגיעים עם מעבד חדש וחזק התומך ביכולת לשפר את איכות התכנים המוצגים על המסך עד לרמת 4K. את הסטרימר החדש תציע החברה במחיר של 149 דולר עבור דגם ה-Shield TV ובמחיר של 199 דולר עבור דגם הפרו, אשר מגיע עם זיכרון ונפח אחסון גבוהים יותר.

שני הדגמים מגיעים עם מעבד +Tegra X1 חדש, זה מגיע עם 256 ליבות גרפיות ומציע שיפור של עד 25% בביצועים על פני הדור הקודם ויאפשר שימוש בלימוד מכונה (AI) על מנת לשפר תכנים קיימים המשודרים ברזולוציות ‘נמוכות יותר’ של 720p ו-1080p עד לרמה של 4K. לצד זאת, תומכים שני הדגמים גם בתכנים בהפרדה גבוהה עם Dolby Vision HDR וב-Dolby Atmos לשמע איכותי.

השלט רחוק החדש שמגיע עם שני הדגמים מציע תאורה אחורית לכפתורים הנדלקת בעת הזזת השלט, כפתור נטפליקס ייעודי, מיקרופון למתן פקודות קוליות, חיישן אינפרה-אדום ומנגנון לאיתור השלט למקרים בהם שכחתם היכן הנחתם אותו לאחרונה.

השוני בין שני הדגמים מתבטא בעיצוב שלהם, כאשר דגם ה-Shield TV Pro מציע עיצוב הדומה לזה של הסטרימר המקורי של החברה, יחד עם שני חיבורי USB 3.0 זמינים, חיבור Gigabit Ethernet, תמיכה ב-WiFi 802.11ac ובבלוטות’ 5.0. דגם ה-Shield TV הסטנדרטי מציע עיצוב צנוע יותר ודמוי גליל או רמקול נייד, אם תרצו, וכולל בין החיבורים הפיזיים שלו חיבור רשת קווי לאינטרנט (ויש גם Wi-Fi, כמובן), חיבור HDMI וגישה לכרטיס זיכרון מסוג microSD. שוני נוסף מגיע בזיכרון העבודה של המכשירים ובנפח האחסון, כאשר הדגם הרגיל מציע 2GB RAM ואחסון של 8GB, בעוד דגם הפרו מציע 3GB RAM ונפח אחסון של 16GB.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים