סמסונג חושפת סמארטפון בעל מסך מתקפל לאורך

Samsung Galaxy Fold 2 - ייתכן כי ייקרא Galaxy W20 5G (תמונה: סמסונג) Samsung Galaxy Fold 2 – ייתכן כי ייקרא Galaxy W20 5G (תמונה: סמסונג)

יותר מ-8 חודשים עברו מאז סמסונג הציגה לעולם את המכשיר המתקפל הראשון מתוצרתה אשר זכה לשם Galaxy Fold, ובמסגרת כנס המפתחים אשר קיימה אמש (ג’, 29.10) חשפה החברה כי היא מתכוונת להשיק גם סמארטפון המתקפל לאורך. בסרטון קצרצר בן 24 שניות סמסונג חשפה את המכשיר, אך לא את עיצובו האחורי או פרטים מרובים אודותיו.

בתחילת הסרטון נוכל לראות את ה-Galaxy Fold הנמכר כבר עכשיו באיזורים נבחרים בעולם, כשלאחר מכן הזווית עוברת להסתכל על מסכו הקטן בו ניתן להשתמש בסגירה ובמעבר חלק סמסונג מציגה מהמסך הקטן את המכשיר המתקפל הבא שלה. המאפיין הראשון בו נוכל להבחין בתוך המעבר יהיה חור המצלמה שבחלקו העליון של המכשיר, זאת בדומה לסדרת ה-Galaxy Note 10 אשר גם היא אימצה חור מצלמה בחלקה העליון והאמצעי של התצוגה.

מעבר לכך, שוליו של המכשיר דקיקים מאוד עד כבלתי נראים, בשעה שסמסונג מנסה להציג לנו שימוש ראשוני למכשיר להצגת סרטונים בחלקו העליון. המכשיר מאוד מזכיר את דגמי ה-Galaxy S10 האחרונים בעיצובו המעוגל, ואת ה-Galaxy Note 10 בחזיתו עקב מיקומה של מצלמת הסלפי.

בסרטון נוכל להבחין בכך שהמכשיר מסוגל להתקפל לשניים, אך איננו יודעים איזה גודל מסך סמסונג מתכוונת ליישם בתוך המבנה המוצג. כבר בשלב זה ניתן לראות שהמכשיר יגיע עם מסך בתצורה ארוכה מהרגיל שכנראה תהיה 20:9 או יותר, זו תאפשר לחברה לנצל כמה שיותר שטח מסך גם כשהוא במצב מקופל.

בממשק המצלמה שנפתח במהלך הסרטון ניתן לראות תמיכה במצלמה רחבה, מצלמה רגילה ומצלמת זום, אך ייתכן כי הקליפ המוצג על המכשיר נלקח ממקום אחר כך שיש להתייחס לקחת את תצוגת היכולות הזו בעירבון מוגבל.

תאריך הכרזתו של המכשיר אינו ידוע.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים