סין מכריזה על חוקי גיימינג מגבילים, מטילה שעות עוצר על השחקנים

ממשלת סין הכריזה על כללים חדשים בתחום הגיימינג שנועדו להגביל את זמן המשחק של הגיימרים. הדבר נכון בעיקר לקטינים, שיקבלו שעות עוצר, הגדרות מדויקות של זמני משחק מדודים, הגבלות על הסכום הכספי שיוכלו להשקיע במשחקים, והנחיות נוספות הנוגעות לתהליך ההרשמה למשחקים על מנת לוודא את זהות השחקנים.

לפי הכללים החדשים, אסור יהיה לקטינים לשחק כלל במשחקים מקוונים באינטרנט, החל מהשעה עשר בערב ועד שמונה בבוקר. ההנחיה תקפה לכל משחקי הרשת בסין ללא יוצאים מהכלל. יתר על כן, לשחקנים מתחת לגיל 18 יוקצו בסך הכל 90 דקות משחק בימי חול. בסוף השבוע ובמהלך חגים, הקטינים יכולים ליהנות משלוש שעות משחק לכל היותר בכל יום.

מגבלות התקציב החדשות לא יאפשרו לשחקנים לבזבז כאוות נפשם. שחקנים עד גיל 16 יוכלו להוציא עד 200 יואן (כ-29 דולרים) מדי חודש על משחקי הרשת, בעוד שגיימרים בגילאי 16-18 יוגבלו לסכום כפול של על 400 יואן בחודש (כ-57 דולרים). צפוי כי הדבר ישפיע על רכישת פריטים קוסמטיים, מטבעות לשימוש בתוך המשחקים ומשאבים נוספים הדרושים למשחק.

על מנת לנטר את פעילות הגיימרים בצורה אמינה יותר, הוכרזו גם הנחיות חדשות להרשמה למשחקים. ילדים כבר לא יוכלו להשתמש במכשיר הטלפון של הוריהם ללא הזדהות – כעת, שחקנים יצטרכו להציג מידע מזהה "תקין", אחרת לא יורשו להירשם כלל למשחק. המשטרה אמורה להקים מערכת הזדהות חדשה, המבוססת על השמות האמיתיים של הגיימרים. המערכת תאפשר לממשלה ולחברות המשחקים לעקוב אחרי פעילות השחקנים בצורה מדויקת יותר.

הממשלה תטיל גם על חברות המשחקים לעקוב באופן מסודר אחר פעילות המשתמשים. לצורך כך, יינתן למפתחי המשחקים חלון זמן שבו יוכלו לערוך את השינויים הדרושים למשחקיהם, תהליך ההרשמה ואיסוף המידע על הגיימרים. חברות המשחקים שלא יעתרו להנחיות החדשות, יכולות למצוא את עצמן בלי רישיון לפעול כלל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות