פטנט לסמארטפון מתקפל מבית שיאומי (מקור: 91Mobiles)

פטנט לסמארטפון מתקפל מבית שיאומי (מקור: 91Mobiles)

פטנט של שיאומי מציג סמארטפון מתקפל עם מערך צילום נשלף הכולל 5 מצלמות

טנרד הסמארטפונים המתקפלים החל בשנה שעברה עם ה-Galaxy Fold של סמסונג וה-Mate X של Huawei, כשחברת שיאומי הסתפקה במספר טיזרים לסמארטפון מתקפל משלה שיוצג בהמשך הדרך. פטנט חדש שנחשף לאחרונה מציע תמונה למה שעשויות להיות תכניותיה של שיאומי לסמארטפון המתקפל, כשהוא מציג מערך צילום הנשלף מגוף המכשיר וכולל 5 חיישנים שישמשו הן כמערך צילום ראשי והן עבור צילומי סלפי.

העיצוב של הסמארטפון המתקפל אשר מוצג בפטנט שונה מזה שהוצג בעבר. החברה הספיקה להציג בעבר קונספט בוידאו וכן קונספט נוסף, שניהם מדגימים מכשיר המתקפל משני צידיו, בעוד הסמארטפון המוצג בפטנט מציג קונספט של תצוגה העוטפת את המכשיר כשהוא מקופל ובעת פתיחתו אנו מקבלים מסך אחד גדול יותר. בשלב זה עדיין לא ניתן להסיק באילו מהעיצובים תבחר לבסוף שיאומי, וייתכן גם כי מדובר בקונספטים שונים עבור שני מכשירים שונים.

חלק מעניין יותר בתצוגת הפטנט החדש נוגע לדרך בה מימשה בו שיאומי את מערך הצילום, זה נשלף מתוך גוף המכשיר וכולל 5 מצלמות. לא תהיה זו הפעם הראשונה בה החברה משלבת מערך צילום בעל 5 חיישנים בסמארטפון, כשרק לאחרונה הושקו דגמי ה-Mi CC9 Pro והדגם הבינלאומי שלו – Xiaomi Mi Note 10, שניהם כוללים מערך צילום בעל 5 חיישנים בגבם, אמנם על פי הפטנט המיועד לסמארטפון בעל המסך המתקפל, מדובר במערך שישמש את האוחזים במכשיר גם לצורך צילום תמונות סלפי איכותיות במיוחד.

שיאומי עדיין לא הכריזה על הסמארטפון המתקפל שלה וזה ככל הנראה ייחשף רק בשנה הבאה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות