סוניק הקיפוד חוזר בטריילר חדש ובעיצוב חדש לדמותו

סוניק הקיפוד (תמונה: Paramount Pictures)

סוניק הקיפוד זכה לביקורת גדולה למדי מצד המעריצים לאחר שעיצובה של הדמות, הצפויה להגיע לסרט קולנוע חדש בשנה הבאה, הייתה שונה מאוד ממה שציפו לו, ודי מבעיתה, אם יותר לי לומר. כעת, חושפים אולפני פרמאונט (Paramount) טריילר חדש ל”סוניק הקיפוד” (Sonic The Hedgehog), עם עיצוב מעודכן מראש ועד הנעליים.

הטריילר החדש מתמקד בעיקר בכוחותיו של סוניק, אלו מקנים לו את האפשרות לנוע במהירות גבוהה במיוחד, תוך שהוא מפגין שחצנות תואמת ביכולותיו מול חברו האנושי החדש שמלווה אותו בביקורו בכדור הארץ. אותו חבר הוא שוטר בשם טום ווצ’ובסקי, אותו משחק ג’יימס מארסדן (James Marsden) מ”ווסטוורלד” וסרטי “אקס-מן” הראשונים. הוא מוצא את סוניק, קיפוד כחול-זוהר וחייזרי למראה, ואחרי שהוא מצליח להתאושש מהשוק הראשוני הוא מסכים לעזור לסוניק במשימתו להציל את העולם. את סוניק מדובב בסרט בן שוורץ (Ben Schwartz) מ”מחלקת גנים ונוף”.

מול סוניק, המוגדר כחייזר, עומד הצבא שמנסה לתפוס אותו ולחקור את פשר הגעתו לכדור הארץ, כשאת החיפוש מוביל ד”ר איבו רובוטניק, מדען אקצנטרי ולא ידידותי אותו משחק ג’ים קארי (Jim Carrey). רובוטניק מנסה לתפוס את סוניק בכל מחיר, בעוד שהשוטר ווצ’ובסקי מנסה להסתיר את הקיפוד הכחול ולעזור לו להגיע ליעד שלו. מהטריילר נראה כי למרות הגאדג’טים האימתניים והמתוחכמים של רובוטניק, לא נשקפת כל סכנה לסוניק, שמתחמק מהם שוב ושוב בעזרת מהירות העל שלו.

סוניק הקיפוד יגיע לבתי הקולנוע בארה”ב ב-14 בפברואר, 2020.

השוואת מפרטים