שירות ההזרמה Stadia מאפשר מצבי משחק שלא התאפשרו עד כה

Grid, החידוש למשחק המירוצים המוכר, יצא כבר לקונוסלות ולמחשב האישי, ויגיע לפני סוף השנה לשירות ההזרמה של גוגל, Stadia – אלא שבשירות החדש המשחק יכלול מצב מיוחד, שלא נמצא בגרסאות האחרות של המשחק. זאת, היות ומצב המשחק המדובר פשוט אינו ניתן למימוש על גבי חומרה רגילה של גיימרים ביתיים, כמו מחשב אישי או קונסולה – כך טוען אחד ממובילי הפיתוח של המשחק, מארק גרין (Mark Green) מחברת Codemasters.

מצב המשחק המיוחד יאפשר ל-40 מכוניות להתחרות על אותו המסלול. היות ומשחקי מירוצים כמו Grid תלויים בזמן התגובה של השחקנים בזמן נהיגה במהירויות גבוהות, המשחק צריך לקשר בין השחקנים באופן אמין, מהיר ומדויק. כאן יש יתרון משמעותי ל-Stadia, היות וחשבונות של משתמשים שונים על הפלטפורמה של גוגל יכולים לתקשר זה עם זה במהירות רבה מאוד.

"היכולת של Stadia לדבר עם חשבונות Stadia אחרים כל כך מהר שינתה כמה מהרעיונות שלנו לגבי משחק מרובה משתתפים", אמר גרין במהלך ראיון לאתר WCCFTech. "היכולת לפתח מצב חדש ל-Grid עבור Stadia, שבו יש 40 מכוניות על המסלול בו-זמנית, [זה] משהו שפשוט לא ניתן לעשות עם חומרה אחרת." 

בהתייחס לכך שגוגל בודקת את האפשרות להשתמש ב-Stadia באופן חדשני כדי לייצג עולמות מציאותיים יותר במשחקים, גרין אישר כי בעתיד, ייתכן ונראה יתרונות נוספים לטכנולוגיה, שעדיין לא באו לכדי מימוש. "עם מצב 40 המכוניות אנחנו כנראה מגרדים את פני השטח באשר למה Stadia מסוגלת לעשות, ואני אשמח לבלות זמן נוסף עם המעצבים והמפתחים כדי לחשוב איך אפשר לנצל את הכוח הנוסף [של Stadia]", אמר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות