חברת Rare מכריזה על משחק חדש בשם Everwild בו תחקרו טבע קסום

| יום שישי, 15 בנובמבר 2019, 14:10 | משחקים

חברת Rare הכריזה על המשחק הבא שלה: Everwild. המשחק, שנמצא בשלבי פיתוח מוקדמים, מזכיר מעט את משחק זלדה האחרון, Breath of the Wild, בשילוב המגע הייחודי של Rare עם מגוון בעלי חיים ייחודיים, סביבות קסומות וסגנון מעט מצויר. עדיין לא נמסר תאריך השקה עבור המשחק, אך כבר ידוע כי Everwild יהיה אקסלוסיבי ל-Windows 10 ול-Xbox.

לדברי קרייג דנקאן (Craig Duncan), מנהל החברה, מדובר ברגע משמעותי עבור Rare שחושפת לראשונה את הפרויקט החדש. “בעוד ש-Everwild עדיין נמצא בפיתוח מוקדם, אנחנו מאוד מתרגשים מהפוטנציאל הייחודי של המשחק שאנו יוצרים”, אמר קרייג. “צוות הפיתוח של Everwild מתמקד ביצירת חוויה שתאפשר דרכים חדשות לשחק בעולם טבעי וקסום.” עוד נמסר כי Everwild יתקיים לצד Sea of Thieves, שימשיך במתכונת Live Game כל אותה עת.

הפרטים על המשחק דלים, אך הטריילר שצורף להכרזה מספק הצצה לעולם הקסום עליו מדבר קרייג. בנוסף, ניתן להתבונן בעבר העשיר של Rare ולקבל כמה רעיונות לגבי הכיוון של המשחק החדש. לפני Sea of Thieves מ-2016, Rare יצרה משחקים רבים במגוון ז’אנרים – חלק ממשחקי העבר של Rare מתרחשים גם הם בעולמות קסומים עם יצורים צבעוניים, כמו Banjo-Kazooie, משחקי Donkey Kong Country ו-Conker’s Bad Fur Day.

“צוות הפיתוח, אותו מוביל המפיק הבכיר לואיס אוקונור (Louise O’Connor), יוצר משהו מקורי באמת ומאוד מיוחד שינסה להיות יותר מאשר שם חדש”, אמר קרייג. “Everwild ייתן לשחקנים בכל מקום לחלוק חוויות מרגשות, בעלות משמעות, שתזכרו בעתיד. אנחנו לא יכולים לחכות עד שנראה לכם פרטים נוספים”, אמר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות