משחק הפלייסטיישן Detroit: Become Human מגיע למחשב האישי בחודש הבא

המשחק Detroit: Become Human, שיצא ל-PlayStation 4, יגיע למחשב האישי ב-12 בדצמבר – כלומר בתוך פחות מחודש. כך הכריזה החברה המפתחת המשחק, Quantic Dream, באופן רשמי. Detroit: Become Human יצא במקור לקונסולה של סוני במאי, 2018. Quantic Dream שחררה גם טריילר השקה שחושף את תאריך הגעת המשחק למחשב. מחירו של המשחק יעמוד על 40 דולרים.

המשחק יגיע לחנות המשחקים של אפיק, Epic Games Store, שם כבר שחררה Quantic Dream כמה משחקים עד כה כמו Heavy Rain ו-Beyond Two Souls. לצד ההשקה של המשחק בחנות של אפיק יוצע להורדה גם דמו ללא תשלום, שיאפשר לכם לבדוק את המשחק טרם הרכישה. הדמו יכלול את השלב הראשון במשחק.

Detroit: Become Human הוא משחק “הרפתקה קולנועית” אשר עוקב אחרי שלוש דמויות עיקריות, שכולן אנדרואידים: קארה (Kara), עוזרת בית רובוטית שקיבלה מודעות ומנסה כעת לדאוג לילדה קטנה; מרקוס (Markus), אנדרואיד מטפל שקיבל מודעות וכעת פועל לשחרר כמה שיותר רובוטים משעבודם לאדונים אנושיים; ולבסוף קונור (Connor), בלש משטרה רובוטי, שתפקידו לצוד אנדרואידים שחרגו מתפקידם המוגדר.

המשחק מאפשר לשחקנים לחקור את הסביבות העתידניות, לחפש פריטים ולנהל שיחות שיכולות להשפיע באופן משמעותי על תוצאות המשחק. הבחירות שתעשו במהלך הדיאלוגים יכולות להשפיע על גורל הדמויות, ולפעמים אף לגרום למוות של דמות זו או אחרת – גם במקרה שדמות כלשהי נהרגת המשחק אינו נגמר, אלא מתפצל לקו עלילה חדש אותו ניתן לחקור.

כצפוי, גרסת המחשב האישי תציע כמה שדרוגים למשחק. הכותר יציע לשחקני המחשב לשחק ברזולוציית 4K, בקצב רענון של 60 תמונות בשניה (בתנאי שהחומרה שלכם חזקה מספיק). לצד העדכון הגרפי, המשחק יקבל ממשק חדש שנועד לשימוש עכבר ומקלדת, אך ימשיך לתמוך גם בבקר משחקים (כמו בקר ה-Xbox לדוגמה).

השוואת מפרטים