שלט שיאומי

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

חברת שיאומי מכריזה על מקרן הלייזר Xiaomi Mijia Laser Projector

| יום חמישי, 21 בנובמבר 2019, 11:44 | טכנולוגיה, קולנוע ביתי

חברת שיאומי הכריזה על מקרן לייזר חדש בשם Xiaomi Mijia Laser Projector שיגיע כחלק מסדרת מקרני ה-Fengmi של החברה. המקרן מגיע בעיצוב קטן ומשופר בהשוואה לדגמים קודמים ותומך בהצגת תוכן ברזולוציית 8K והקרנת תמונה עד גודל של 150 אינץ'.

מקרן ה-Mijia החדש הוא לא מקרן הלייזר הראשון של החברה, והוא נועד לגשר את הפער בין המקרנים הפשוטים יותר של שיאומי ומקרן הלייזר העוצמתי ביותר שלה, ה-Mi Projector. המקרן מגיע בעיצוב קטן ומשופר יותר ועם ממשק זהה לטלוויזיות ה-Mi TV החכמות של החברה.

המקרן ישתמש בטכנולוגיית ה-ALPD 3.0 (ר"ת advanced laser display) להקרנה והוא מסוגל להקרין תמונה בגודל של עד 150 אינץ' עם עוצמת בהירות של עד 2400 לומן, זאת לעומת בהירות ה-9000 לומן של מקרן ה-Mi Projector. בנוסף, המקרן יגיע עם צמד רמקולי 10W מובנים על מנת לאפשר להשתמש במקרן ללא צורך ברמקולים חיצוניים נוספים.

מקרן הלייזר החדש של שיאומי (מקור gizmochina)

מקרן ה-Mijia Laser Projector החדש יהיה זמין למכירה במחיר של 4999 יואן (כ~2,469 ש"ח, לפני מסים).

חברת שיאומי מנסה להגדיל את הנוכחות שלה בשוק המקרנים הביתיים, תחום שהולך וגדל בשנים האחרונות עם השיפורים הטכנולוגיים החדשים המאפשרים ליצור מקרנים קטנים אך איכותיים. חיסרון קל בהכרזה הוא החוסר ברזולוציית התצוגה של המקרן החדש, בעוד הוא יהיה מסוגל לקרוא תכני 8K, החברה לא ציינה את הרזולוציה בה היא תציג את התוכן.

מקורות
gizmochina
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות