בקר משחק STADIA (תמונה: Google)

בקר משחק STADIA (תמונה: Google)

משתמשי Stadia מגלים שמכשיר ה-Chromecast Ultra מתחמם באופן קיצוני

משתמשי שירות הזרמת המשחקים החדש של גוגל, Stadia, מגלים כי הפעלת השירות באמצעות ה-Chromecast Ultra גורם למכשיר להתחמם באופן מבהיל. ה-Chromecast הוא מכשיר המתחבר לטלוויזיה, ומאפשר להזרים תכנים ישירות למסך. במקרים מסוימים, כך מדווחים המשתמשים, המכשיר מתחמם כל כך עד שהוא מפסיק לעבוד כליל, ויש לאפשר לו להתקרר לפני נסיון לחזור למשחק.

באחד הדיונים בנושא, באתר Reddit, ענתה נציגה רשמית של גוגל וניסתה להרגיע את הרוחות: "תודה שהבאתם את הנושא לתשומת ליבנו", כתבה הנציגה. "אנחנו יודעים שכאשר מכשירים מתחממים זה יכול להיות מדאיג, אבל אנחנו יכולים לאשר שאין בעיה של התחממות יתר ב-Chromecast Ultra. במהלך שימוש רגיל, כמו צפיה ביוטיוב, פני השטח של המכשיר יכולים להיות חמים למגע, אך המכשיר פועל כמתוכנן", נכתב.

תגובת גוגל לא שכנעה את השחקנים שעדיין חוו בעיות. ברחבי הרשת עלו דיווחים חוזרים ונשנים על התחממות-יתר. חלק מהמשתמשים דיווחו כי חששו מפני התלקחות של ה-Chromecast Ultra, ואחרים דיווחו כי לאחר עשר עד עשרים דקות של משחק, הוא פשוט מתחמם עד שמפסיק לעבוד. משתמשים נוספים דיווחו שלא הצליחו לשחק יותר מכמה דקות בכל ניסיון, והיו אף כאלה שניסו לבנות פתרונות קירור ביתיים עבור המכשיר.

בעיית ההתחממות מצטרפת למספר צרות נוספות בהשקת השירות של גוגל. בעוד שהטכנולוגיה של Stadia מרשימה, לא כולם מבינים מה היתרון שמציע השירות כרגע, והיצע המשחקים לא הצליח לרגש את הקהל. מחיר המנוי אינו כולל את המשחקים עצמם, שיכולים להיות יקרים למדי (עד 60 דולרים) עבור כותרים שהיו זמינים כבר תקופה ארוכה על המחשב האישי והקונסולות הביתיות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות