טריילר ראשון לסרט האלמנה השחורה מחזיר את נטשה למשפחה

מארוול הפתיעה הבוקר (ג', 3.12) עם טיזר טריילר ראשון לסרט "האלמנה השחורה" (Black Widow) שיחזיר את דמותה של נטשה רומנוב, אותה תמשיך לגלם סקרלט ג'והנסון, אל המסך הגדול. על הסרט החדש הכריזה מארוול ביולי האחרון כחלק מהשלב הרביעי של היקום הסינמטי וכבר אז נחשף תאריך ההקרנה הרשמי שלו ב-1 במאי בארה"ב (ואצלנו בישראל צפוי יום קודם לכן, ב-30.4.2020).

לאחר שעברה לא מעט חוויות כגיבורה בת אנוש גם על כדור הארץ וגם מעבר לו מאז הסרט איירון מן 2 שיצא בשנת 2010, תחזור נטשה רומנוב \ האלמנה השחורה למקורותיה ותיפגש מחדש עם משפחתה הלוחמנית. אירועי הסרט מתרחשים לאחר האירועים בסרט "קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים", כך שלסרטים שהגיעו אחריו אין השפעה על העלילה של "האלמנה השחורה". בכך הופך הסרט לסיפור צד המתמקד ברומנוב, מפתח את דמותה וחושף את מקורותיה זמן רב אחרי שמקורותיהם של יתר הגיבורים המקוריים של "הנוקמים" כבר קיבלו את סיפורי המקור שלהם.

בטריילר ניתן לראות את השחקנים שיככבו לצידה של ג'והנסון בסרט, בהם רייצ'ל וייס ("המועדפת", "המומיה") ודיוויד הרבור ("דברים מוזרים"), אשר ייצגו את המשפחה הקודמת שלה, לפני משפחת הנוקמים וש.י.ל.ד.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות