סמסונג תכריז על מכשירי Galaxy A לשנת 2020 ב-12 בדצמבר

בעוד כשבוע בלבד סמסונג תחשוף את סדרת ה-Galaxy A אשר תלווה אותה בשנת 2020, בשעה שכבר בשנה הנוכחית החברה גרמה לסדרה לבלוט החוצה עם מחירים אטרקטיביים ושינויים גדולים המגיעים אליה עוד לפני שיעשו דרכם אל מכשירי הדגל. הסדרה אשר תלווה את סמסונג בשנת 2020 צפויה לקחת גם היא את המאפיינים הללו ולהעצים אותם, כך שאנחנו עתידים לראות יותר ויותר שינויים גם בסדרת ה-Galaxy A 2020.

את ההודעה על אירוע ההכרזה סמסונג שחררה דרך ערוץ היוטיוב שלה בויאטנם, כאשר בסרטון ניתן לראות לא מעט מהמכשירים שהובילו את הסדרה לאן שהיא היום כמו ה-Galaxy J7 Prime וה-Galaxy J7 Pro ועד ה-Galaxy A9 וה-Galaxy A7 שמתחו את קצוות המסך. מיד לאחר מכן סמסונג מעניקה לנו זוג טיזרים קלים למכשירים הבאים, כאשר היא מציגה חלק מקווי המתאר של מערך הצילום הבא ואת התצוגה של המכשירים הבאים עם חור המצלמה.

למזלנו, ההדלפות בנושא הקדימו את סמסונג ואנחנו כבר יודעים כיצד ייראו ה-Galaxy A51 וה-Galaxy A71. את עיצובם המלא גילינו דרך תמונות ההדמיה והסרטונים ששוחררו על ידי המדליף המוכר OnLeaks, כאשר זה חשף כי סמסונג תעבור לעיצוב הכולל חור תצוגה במסך גם בסדרת הגלקסי A כחודש לפני שחרורו של הטיזר הנוכחי.

גם את מערך הצילום עליו סמסונג רמזה בסרטון הרשמי הציג המדליף בתמונות, מה שמאפשר לנו לדעת כי ה-Galaxy A51 יגיע עם מערך צילום הכולל 4 חיישנים בתוך מודול מלבני, בשעה שה-Galaxy A71 יציע גם הוא 4 חיישנים בתוך מודול מלבני אך בגדלים שונים ועם חיישנים שונים כנראה.

כאמור לעיל, על הסדרה תכריז סמסונג באופן רשמי ב-12 בדצמבר, אך מלבד העובדה שהאירוע יהיה קשור לסדרת ה-Galaxy A איננו יודעים בוודאות אלו מכשירים יוצגו שם בדיוק כך שנצטרך לחכות ולגלות את הפרטים באירוע עצמו.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות