אוזניות Jabra Elite 75t (תמונה: Jabra)

אוזניות Jabra Elite 75t (תמונה: Jabra)

אוזניות ה-Jabra Elite 75t נטולות החוטים מגיעות לישראל במחיר 699 שקלים

במסגרת מסיבת עיתונאים שערכה היום (ב', 10.12) חברת ביקונקט בתל אביב, הודיעה היבואנית הרשמית של ג'אברה בארץ על השקתן של אוזניות ה-Truly Wireless החדשות מדגם Jabra Elite 75t שנחשפו לראשונה בספטמבר האחרון. הדגם החדש של האוזניות מושק בישראל במחיר מומלץ של 699 שקלים (KSP \ אייבורי) ועם שנתיים אחריות של היבואן הרשמי.

אוזניות ה-Jabra Elite 75t החדשות מגיעות כממשיכות דרכו של דגם ה-Elite 65t (לחצו כאן לסקירה שלנו) ומציעות עיצוב משופר שמאפשר לחברה להקטין אותן בעד 20% בהשואה לדור הקודם. מארז הנשיאה, המשמש גם כקופסת הטעינה של האוזניות, זכה לשדרוגים גם כן וכעת ניתן להטעינו עם מחבר USB-C כשהוא מאפשר פתיחה פשוטה יותר בהשוואה לדור הקודם על ידי שימוש בסוגר מגנטי אליו נצמדות האוזניות במהירות. סוגר זה מאפשר גם כי האוזניות ישארו במקומן באופן יציב בתוך המארז.

זמן הסוללה של האוזניות גדל ל-7.5 שעות שימוש בטעינה בודדת עם עד 28 שעות יחד עם מארז הנשיאה והן תומכות כעת בטעינה מהירה המאפשרת שעת שימוש ב-15 דקות טעינה בלבד, כאשר טעינה מלאה תארוך כ-140 דקות.

 אוזניות Jabra Elite 75t (צילום: יאן לנגרמן, גאדג'טי)

אוזניות Jabra Elite 75t (צילום: יאן לנגרמן, גאדג'טי)

אוזניות ה-Jabra Elite 75t מגיעות עם מערך של 4 מיקרופונים המאפשרים את הפחתת רעשי הרקע והרוח בזמן שיחות, כאשר אפשרות נוספת הזמינה בהן היא מצב ה-HearThrough שמאפשר למשתמשים להיות מודעים יותר לסביבתם על ידי העברת הרעש החיצוני מהמיקרופונים אל תוך האוזן. בנוסף, תומכות האוזניות גם בהפעלת העוזרות הקוליות השונות הזמינות, בהן Alexa של אמזון, Google Assistant ו-Siri של אפל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות